Персонажі

Марина Кінах згадала, чим її вразила Мішель Обама: "Вона такого саме зросту, що і я"

Марина Кінах

Дружина екс прем'єр-міністра згадала дипломатичне минуле

Марина Кінах днями завітала на премію "Жінка третього тисячоліття".

-Марино, тепер ви не тільки дружина свого чоловіка, і світська леді. А ще й розпочали телекар'єру. Ви - викладач етикету в одному з шоу. Як готувалися до цієї ролі?

-Я дуже багато з чоловіком подорожувала у якості дружини прем'єр-міністра. Завжди вивчала етикет, як правильно одягтися, як правильно стояти, як правильно розмовляти, як правильно вітатися. Тому цей досвід дуже допоміг. Я цей досвід передаю молоді.

-Коли Анатолій Кінах був прем'єр-міністром України, який, можливо, випадок вас поставив у глухий кут? До чого особливо потрібно було готуватися? До якої політичної зустрічі на вищому рівні?

-Була зустріч Глав держав Європейського союзу, у Трієсті. Нас повезли на пароплаві. Ви ж бачите мій зріст? Пароплав був низький і мені потрібно було дуже красиво пройти і не перечепитися. І я це зробила. Можу сказати, що жодного разу не підвела чоловіка.

-Зараз весь світ обговорює перемогу Дональда Трампа на виборах у США. Першою леді стала Меланія Трамп. Всі обговорюють її оголені світлині, минуле модельне. Як ви до неї ставитеся? Можливо, ви її десь зустрічали?

-Мені поки що не довелося з нею зустрітися, але, я думаю, що все попереду. Цього року я познайомилася з дружиною Барака Оами. Я була на сніданку з президентом Обамою та його дружиною Мішель. Мені сподобалося, що ми з нею одного зросту, це було дуже приємно. Вона дуже проста у спілкуванні, їла те, що всі, пила ту саму каву та спілкувалася з нами, ніби вона не Перша леді, а звичайна американка. Чудова жінка!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000