Персонажі

Маргарита Січкар про скандальні бійки в родині футболіста Алієва: "Він - не чоловік, він - бидло!"

Маргарита Січкар

Бізнес-вумен розповіла, як живуть у шлюбі та розлучаються з футболістами

Колишня дружина футболіста Владислава Ващука завітала на прем'єру стрічки "Злочинець".

-Маргарито, останнім часом прокотилася ціла хвиля розлучень футболістів. Ти була однією з перших дружин, яка пережила гучне розлучення. Твій приклад нікого не вчить. Приміром, Олександр Шовковський з Ольгою Альоновою також гучно розлучаються, є звинувачення, ділять майно, обговорюють невиплату аліментів і таке інше.

-Наскільки я знаю, Саша нормально щомісяця платить Ользі.

-Нещодавно розгорівся скандал навколо родини фуболіста Олександра Алієва. Ніби він систематично і давно бив свою дружину Тетяну.

-Так сталося, що я опинилася в епіцентір цієї історії. Таню я знаю, я знаю всіх дружин футболістів. Наступного дня після побиття я приїхала, щоб забрати її з дітьми до себе. Запропонувала їй таку допомогу.

-У цієї історії два боки медалі: з одного боку, Алієв каже, що Тетяна приходила додому напідпитку і не дивилася за дітьми, а Тетяна каже, що Оллександр її бив. Що ти побачила, коли потрапила до родини Алієвих.

-Я важаю, що справжній чоловік так себе не поводить. Це, по-перше. Судячи за тими вчинками, що він робить -він не чоловік. Це моя думка. Він - не чоловік. Все! Справжній чоловік по відношенню до своєї дружини, яка народила йому двох дітей, так себе поводити не може. Тим більше бити її в присутності дітей. Він бидло, не думає про майбутнє дітей. Вони все відчувають. Це ж мати. Ти з чимось не згоден? Обговоріть це. Але казати дітям: "Я тобі приведу нову маму"... У мене інше питання до жінок: навіщо з таким жити? Я завжди дружинам футболістів казала: "Не треба бути на утриманні! Йдіть заробляйте, вчіться!" Так, робити шопінг у Мілані приємніше. Але де твої подружки, які з тобою у Мілан літали? Чому я приїжджаю і допомагаю?

-З твого власного досвіду, що ти можеш порадити? Ти свої висновки зробила?

-Хтось повинен будти мудрішим. В моєму випадку це була я. Я навіть вдячна важким періодам, бо вони мене розкрили. Я вмію заробляти, я затребувана і слава Богу, що не маю матеріального. Це головний біль Ващука з будинками, ресторанами... В мене маленький будинок, де керує моя мама та допомагає мені з дітьми. Я шикарно виглядаю, займаюся спортом, маю прихильників, з якими я дружу і приглядаюся до них.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000