Персонажі

Мама Наді Дорофеєвої зробила татуювання на честь гурту "Время и стекло"

Время и стекло

Учасники гурту зізналися, що ревнують до успіхів один одного


Надя Дорофеєва та Позитив завітали на церемонію Yuna.

-У номінації "Найкращий поп-гурт" ви змагаєтеся одразу з гуртом "Могзи", а також з Потапом і Настею. Тобто, Позитив в одній номінації змагається сам з собою, бо також є учасником гурту "Мозги". Ви, до того ж, змагаєтеся зі своїм продюсером Потапом.

-Мені дуже легко та радісно від цього.

-Взагалі, я дуже ревную Позитива до гурту "Мозги", бо Олексій пропадає на студії, працює саме для гурту "Мозгі". Мені це не подобається. Я кажу: "Нам потрібна нова пісня". А потім я йду в проект "Маленькі гіганти" і починає вже він ревнувати. Тому ми час від часу змушуємо один одного нервувати.

-Ще були ревнощі з приводу татуювань: Позитив зробив татуювання "Мозги" , і потім мама Наді зробила татуювання на честь гурту "Время и стекло".

-Потрібно знати мою маму, бо кожен, хто її зустрічає, в неї одразу ж закохується. Це її друге татуювання. Перше було моїм подарунком на 8 березня, коли вона до мене вперше в Київ приїхала. І ми зробили їй на зап'ястку "М і Н" - Максим і Надя - імена її дітей. І потім вона зробила для мене сюрприз - надпис "Имя любимое мое".

-Тобто, це була така відповідь на нове татуювання Позитива?

-Так, бо я образилася.

-А я ж кажу тобі, що в мене є ще місце для гурту "Время и стекло" на іншій нозі!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000