Персонажі

Російський співак Максим Леонідов згадав українських родичів

Максим Леонідов

Артист має родичів в Харківській області

leonidov leonidov  
-Лайма Вайкуле зібрала тут вузький круг артистів. Ви потрапили до цього круга. Чи давно ви з Лаймою знайомі?
 
-Ми зустрілися так особисто та близько сьогодні вперше. Ми брали участь іноді в одних концертах, коли я був учасником гурту "Секрет", але якось нас доля ніяк разом не зіштовхувала. Тому я був дуже здивований та радий, коли вона мені зателефонувала і запросила взяти участь в такому фестивалі. Мені здається, що це вчасно і правильно в наші непрості часи показувати приклад єднання, що ніякі політичні справи не можуть нас посварити, це правильно.
 
-Ви - наполовину українець, напевно, стежите за тим, що діється в Україні. Ви брали участь в ролику "Україна - єдина" до анексії Криму. З яким серцем ви сприймаєте те, що коїться і як ви знаходите цьому виправдання для себе?
 
-До кроків, які робить держава, я зараз не маю конкретно на увазі Росію, а будь-яку державу... Вона, на жаль так влаштована, завжи все робить в інтересах державної машини. На жаль, при цьому страждають люди, які не мають до цього стосунку, а просто  живуть на тій території, яка є предметом поділу. Я яким серцем нормальна людина може на це дивитися? Те, що діється - жахливо. 
 
-Ви маєте українське коріння, яке прізвище ви могли б носити, якщо б так склалися обставини?
 
-Маю близьких родичів з прізвищем Люлько. Можливо, я б також був Люлько. Якщо б колись мої батьки не поїхали з України в Росію, моє життя склалося б інакше. Я частково відчуваю себе українцем. 
 
-Де ваша історична батьківщина? Яка частина України?
 
-Це Харківська область. Але так сталося,  що все ж таки моєю другою історичною батьківщиною є Ізраїль.
 
-Як часто буваєте в Ізраїлі?
 
-Щороку.
 
-Я  впевнена, ви знате, що  кримська історія дуже болісна для українців, думаю, ви також переживали. Як ви ставитеся до тих своїх колег- артистів, які приймають рішення їхати на окупову територію?
 
-Вони мають якісь приводи, щоб так робити. Я не хотів би когось сварити, це справа вибору та совісті, і кожен свій вибір робить сам.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000