Персонажі

Макс Барських зізнався, що фотографується оголеним, аби подолати комплекси

Макс Барських

Артист тренується оголятися

Днями Макс Барських відіграв аншлаговий концерт у Києві.

-Максе, сьогодні у залі самі лише дівчата. В тебе є шалені фанатки, які їздять за тобою з міста в місто, надсилають тобі свої оголені світлини, або білизну?

-Не знаю, чи потрібно про це казати.

-Можеш прямо казати.

-Я маю одну дуже нав'язливу прихильницю, вона щоразу присвячує мені найвульгарніші вірші, які я коли-небудь міг прочитати. Тобто, ти читаєш і в тебе згортаються вуха і ти думаєш: "Як ніяково!" Тобто, пише у подробицях, що б вона зі мною зробила.

-Яким чином ховаєшся від таких фанаток?

-В сучасному світі багато віртуальних фанатів, які звикли у соцмережах висловлюватись про свою силу. Та коли вони бачуть тебе в житті, то одразу губляться і не знають, як себе поводити. Здається, що ця прихильниця така сама.

-Ти взагалі хлопець розкутий. Згадати тільки твої фотосесії: для журналу XXL з Мішею Романовою, для PINK. Твій кліп, в якому ти одягнений тільки у шкарпетку на інтимному місці. Взагалі для тебе не питання роздягтися?

-Я з дитинства мав великі комплекси з приводу власного тіла. В моїй родині усі довлі повненькі, тому мені з дитинства кожен член родини казав, що я занадто худий, дистрофік, жердь. І я весь час думав: "Що зі мною не так?" Ненавидів літо, бо розумів, що потрібно буде роздягатися на пляжі. Щоразу, коли знімав футболку думав: "Тільки не дивіться на мене!" А коли я почав виступати на сцені і різні люди почали говорити, що в мене з тілом все добре. багато хто заздрить і хочуть мати такий обмін речовин, коли можна їсти все що завгодно і бути у формі, тоді я подумав: дійсно! Коли я роздягаюся зараз, я ще маю маленькі комплекси, але я їх розчавлюю.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000