Персонажі

Лоліта опинилася в центрі скандалу в Юрмалі: "Якщо мене в 52 роки назвали "повією", значить я все ще єб...льна"

1_6

Співачка прокоментувала закиди проти неї в Росії

Лоліта взяла участь у фестивалі "Рандеву" Лайми Вайкуле в Юрмалі.

-Лоліто, давно ми не спілкувалися більше двох років. З того моменту, коли ми припинили їздити в Росію після трагічних подій на Майдані, після анексії Криму, зв'язок між Росією та Україною перервався.

-Між нами є люди, які мають назву у"ряд", вони ділять великі гроші. Вони нас сварять і ми повинні розмовляти про те, що хтось у когось щось вкрав. Перекладіть українською.

-Поцупив.

-Так, поцупив.

-Ви розумієте, що в Україні бачили багато ваших інтерв'ю про підтримку або не підтримку анексії Криму. Зараз є можливіть у нас почути, як справи у вашій родині.

-В мене є причини не називати Крим, який повернувся до Росії, анексією, тому що у нього ніхто не вкладав. Як жили там українці, росіяни, євреї, татаро-монголи і інші, так і живуть. Я ненавиджу слово "анексія", слово "війна". Для себе вирішила це називати це "непорозумінням" з великої літери.

-У вас донька мешкає у Києві, ви повинні часто літати у Київ.

-Навчається вона у Києві, "хорошистка". А зараз відпочиває у Болгарії. Болгарія - член... Коли промовляю це слово, думаю про інше. Але Болгарія - напівчлен. Тобто, це Єврозона. Гарна тим, що там немає ніякої промисловості, тому помідори гарні. Люди, у більшості, переїхали туди. Бо нерухомість... Де ви ще можете придбати будинок за 16 тисяч євро з виноградником? Ніде. Трикімнатну квартиру за 25 тисяч вєро? Ніде. Я думаю, що люди шукають землю, де їх не трахають політикою. Набридли ці вбивства, набридли сплески. Тому моя донька в Києві отримує старорежимну освіту. Школа старорежимна, хоча з новим басейном. А що ви хочете, коли директор школи - єврейка, завуч- єврейка. Нормальні українські тітки. Тому я все роблю для своєї доньки, щоб вона була освіченою та мала свою точку зору.

-Російський шоу-бізнес зраз розділився: ті, хто поїхали до Лайми, та на тих, хто не поїхав.

-Як нас зараз назвали зрадниками Росії, зрадниками батьківщини. Мене назвали фашисткою за те, що я народилася на Західній Україні. Сьогодні мене назвали повією, яка повинна покинути Росію. Це з боку Росії. Я сказала: "Хлопці, якщо в 52 роки назвали мене повією, значить, я ще єб....на, слава Богу.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000