Персонажі

Лама розповіла про нового бойфренда, молодшого за неї на 18 років

Лама

Співачка знову закохана та щаслива

-Ми з тобою вперше зустрічаємося після того, як в твоєму житті з'явилося нове кохання. Він фінансовий аналітик, значно за тебе молодший. Скільки йому років?

-Йому 24 роки, але я не спеціалізуюся, воно стається само собою, тому що мій фізичний вік не співпадає з психологічним станом. Молоді хлопці самі з'являються в моєму житті. Це, по-перше, енергетика, яка стимулює до натхнення, до написання пісень, це мотивація гарно виглядати. Хлопці взагалі не розуміють. скільки мені років і я себе взагалі не відношу до свого віку. Тому воно в мене само собою виходить.

-Різниця у 18 років між чоловіком і жінкою - це два покоління. Це різне дитинство, ти народилася ще при радянському союзі, а він народився вже в незалежній Україні.

-Я себе абсолютно не ототожнюю з тими часами, я розвиваюся духовно, творчо, взагалі у всіх напрямках. Іноді люд собі можуть подумати, що це є альфонс, в такому випадку, що це може бути мамин синочок, чи ще з якимись психічними відхиленнями. Але мова про це абсолютно не йде. І він, можна сказати, в своєму світосприйнятті старший. Думає, як на 30, а може, і на 40 років. Людина дуже відповідальна, яка може забезпечити. З якою ти себе відчуваєш, як за стіною.

-Де ти знаходиш молодих хлопців?

-Я не буду розкривати таємницю, бо всі собі таких познаходять.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000