Персонажі

Кума президентської родини прокоментувала народження онучки Порошенка

Оксана Білозір

Оксана Білозір розповіла про стосунки з президентською родиною

-Не так давно стало відомо, що у вашого друга та кума Президента України Петра Порошенка народилася онука. Чи вітали ви з народженням онучки?

-Я її не бачила. Петро Олексійович є президентом України, він зайнятий, зайнятий країною. Я так само маю купу різних справ. Це не зобов'язує нас робити домашні походи. Кожен зайнятий своєю справою.

-Ви давня клаієнтка Оксани Караванської.

-Якщо можна так сказати, Оксана мене присадила на фраки. Я завжди ходила у сукнях та спідницях і ніколи не могла подумати, а вона пошила мені фраки. І я в них почуваюся просто фантастично. Вони мені дуже пасують, роблять красивою мою маленьку фігуру, все ж таки півтора метри зросту. Потрібен такий костюм, щоб можна було якось адекватно виглядати.

-Зовсім нещодавно ваша онука брала участь у конкурсі краси "Міні-принцеса Києва 2016". Як так сталося, що онучка зовсім маленькою вже почала брати участь у конкурсах краси?

-Анна-Марія дуже красива, і в неї гарна врода. Коли я побачила, як вона гарно ходить по подіуму, сміялася від щастя. Така малесенька! Вона грала в категорії найменших діток.

-Скільки онучці років зараз?

-6. Вона перемогла в цій категорії. ВОна так хвилювалася, рахувала, скільки корон залишилось. Показує: ще 5 корон залишилось, потім показує, що 2 залишилося. І так вона дійшла до першої корони, яка їй належала.

 

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000