Персонажі

Кум Андрія Шевченка розповів, як футболіст став тренером збірної

Андрій Павелко

Андрій Павелко впевнений, що з Андрія Шевченка вийде чудовий наставник

Народний депутат Андрій Павелко взяв участь у благодійному футбольному матчі.

-Андрію, нещодавно ваш кум Андрій Шевченко увійшов у тренерський штаб Національної збірної України. Позаочі почали говорити про так зване кумівство, яке так розповсюджене в українській політиці, а тепер, судячи з усього, і в українському футболі.

-Так, завдяки кумівству він виграв"Золотий м'яч", і був найкращим гравцем у Мілані, Європі. Це все тільки завдяки кумівству!

 

-Але ж ви не будете заперечувати, що це перший тренерський досвід Андрія і одразу напепередодні такого відповідального етапу, як "Євро - 2016". Це перший досвід і одразу - збірна, не команда. Він гарний гравець, але, можливо, не гарний тренер.

-Він сам записався на курси, пройшов всі рівні, отримав диплом. Причому, здавав екзамени і жрналісти за ним стежили, чи не буде він домовлятися та прогулювати, чи не подарують йому цей диплом. Він дійсно ходив, здавав екзамени і його дипломана робота, наскільки я знаю, дуже приємно здивувала екзаменаторів. Подивіться, хто у нас в тренерському штабі розмовляє англійською? На жаль, ніхто. Андрій розмовляє і англійською, і італійською.

-Тобто, він буде перекладачем у збірній?

-Він гарний комунікатор, гарний спеціаліст, має ім'я в футбольній Європі. Я вважаю, що така синергія повинна дати нам гарний результат у Франції.

-А який Андрій Шевченко кум? Він хрестив вашу доньку Настю.

-Гарний. Передає вітання, вони телефонують один одному, вітають один одного з Днями народженнями. Передає подарунки. Вони близько спікується. Його племінниця Настя дружить з Настею, вони обидві Анастасії Андріївни і мають хрещеного тата Андрія Шевченка.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000