Персонажі

Коханий співачки Еріки відвіз її на відпочинок до Туреччини

Еріка

Співачка вперше побувала на популярному серед українців курорті


еріка_mpeg4 еріка_mpeg4  

-Еріко, ти маєш досвід озвучування мультфильмів, ти озвучувала одну з пташок в мультфільмі "РІО". Що тобі давалося найважче?

-Я двічі втрачала голос під час озвучки, в моєї героїні було багато пригод. Вона постійно пищала, ламала крила і треба було говорити так: "Ааа!", "Ох", "Ііі!" Це дуже погано впливало на зв'язки, але результат був того вартий.-Під час нашої минулої зустрічі ти казала, що найліпшим подарунком від твого загадкового бойфренда буде поїздка куди-небудь разом. Зараз літо, чи була відпустка з коханим?

-Так, ми разом, ми щойно повернулись з Турції, були два тижні в Анталії. Я дуже хотіла подититися Турцію, я там жодного разу не була.

-Часто зіркам важко відпочивати на Анталійському узбережжі через те, що співвітчизники їх впізнють. Чи давали тобі відпочити, чи весь час з тобою фотографувалися?

-Так, був такий момент, наших було багато, і слава Богу. Я тішуся, що наші є. Вони були делікатні, українці - євпропейська нація і вони дуже делікатно підходили, з дітьми. То було в задоволення. Я не перевдягалася, як була в купальнику так і фотографувалася.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000