Персонажі

Катерина Осадча запитала Дмитра Яроша, чому він не ходить в Раду і не складає мандат

Дмитро Ярош

Депутат є одним з затятих "прогульщиків" засідань

-Довелося їхати в Дніпро, щоб з вами зустрітися, адже зараз ви - найзатятіший прогульщик Верховної Ради. Андрій Білецький, ви і Валерій Писаренко. Три людини, які взагалі до Ради не ходять. Вас вже оштрафували?

-Я декілька разів був у Верховній Раді, все ж таки.

-Ми пам'ятаємо, ми з вами навіть спілкувалися ті декілька разів.

-Навіть у червні був. Але основну частину того часу, що мені Бог відвів, я на фронті проводжу, і по фронтових питаннях. Поки йде війна, я своїм виборцям обіцяв, що 80 відсотків часу я буду проводити на війні. Так воно і є.

-Чи не думали скласти депутатські повноваження, аби не займати місце у Верховній Раді? Аби там хтось інший приймав закони? Адже вас обрали приймати закони.

-Поки цей мандат депутатський дає мені можливість впливати на деяку ситуацію по забезпеченню наших підрозділів, по організації саме бойових дій і так далі, то я, звичайно, його використовую. Це далеко не було для мене метою і зараз не є.

-Можна вас привітати, у доньки влітку було весілля. З мером Дніпра ви настільки близькі друзі, що він навіть надав свою власну дачу для того, щоб провести весілля вашої доньки. І всю організацію він також взяв на себе.

-Не тільки він, там ще мої друзі так само. Але я їм дуже вдячний за все, бо сам просто не потягнув би все.

-Що подарував мер Дніпра вашій доньці?

-Власне весілля.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000