Персонажі

Катерина Бужинська про те, як отримала звання "народної": "За гроші б я його не взяла"

Катерина Бужинська

Співачка дала відсіч заздрісникам

Катерина Бужинська відвідала церемонію "Людина року".

-Катю, давно ми з вами не зустрічалися. А все через те, що ви тепер популярна співачка в Болгарії. Там ви вишйли заміж і живете вже протягом двох років. Як змінилося ваше життя з переїздом до Болгарії?

-Я щаслива жінка. Мабуть, всі побачили, що я погладшала. Бо чоловік мене гарно годує, пестить, дуже любить і шанує. Моя дитина - донька Оленка - з нами, вона вже у другому класі, дуже здібна і прекрасно розмовляє болгарською мовою.

-Чи народилася у вас дитина з новим чоловіком?

-Дуже сподіваюся, що скоро буде гарна новина.

-Може, ви вже при надії?

-Я нічого не кажу.

-Почали говорити, що ви - невістка діючого президента Болгарії, який, до речі, тут сьогодні присутній. І всі одразу вас записали у родички президента. Чому так?

-Мій чоловік не син президента Болгарії. Хрещений батько мого чоловіка - минулий прем'єр-міністр Болгарії. Але хрещений батько, не справжній. Не знаю, чому пішли такі плітки.

-Наприкінці минулого року ви отримали звання Народної артистки України, що обурило громадскість. Ви все це, звісно, читали.

-Я читала інтерв'ю Івана Леньо. Мабуть, там щось казали El Кравчук, Тоня Матвієнко. Я нічого не маю проти цих артистів, але ж вони ніколи не будуть народними. Щоб бути народними треба 20 років відпрацювати. Я почала працювати в 11 років в Чернівецькій філармонії. Їздила в таких бусіках, на яких їздять на кладовище. Ми не їли, перемерзали, хворіли. Я пройшла дуже важку школу і мені це звання ніхто не подарував. Якщо хтось каже, що це за гроші -я б ніколи не прийняла за гроші. Якщо б я хотіла, я б отримала ще 20 років тому за гроші, розумієте? Я співачка не першого ешелону, але в мене є робота постійна і я нормально заробляю. Я не бідна людина.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000