Персонажі

Камалія змалечку привчає доньок до золота

Камалія-Захур

Співачка вважає коштовності - найкращим подарунком

камалія_захур_mpeg4 камалія_захур_mpeg4  


-Камалія, вітаю! Нещодавно у ваших доньок Мірабелли та Арабелли був другий День народження. Як святкували? Адже ви були за кордоном.

-В Туреччині влаштували родинне свято, відпочивали три тижні, йшли з Черногорії до Турції на яхті. Відпочивали, купалися в морі, замовили торт, прикрасили яхту кульками, купили подаруночки дітям.

-Діти в такому віці вже розуміють, що в них День народження?

-Вони навіть співають пісеньку Happy Birthday.

-Що подарували дітям?

-Я подарували маленькі каблучки з маленькими діамантами, тато також подарував набір - сережки та підвіски, бабуся також золото подарувала, а ще іграшки. Вони мають багато іграшок, тому я вважаю, що краще робити запас золота.

-Ваш чоловік - пакістанський мільярдер, а за традиціями, чим більше у дівчини золота, тим вона заможніша наречена в майбутньому. Я так розумію, що з самого малечку дівчатам почали дарувати золото. Скільки в них вже кілограмів золота?

-Скажу чесно - не зважувала, ми таким не займаємося. Звісно, нам дарують, це традиції східних родин. Мені здається, що зараз будь-де найкращий подарунок жінці - діаманти. Тому ми складаємо потихеньку, дівчатки вже з посагом.

-Чи робив Захур вам подарунок на дворіччя доньок?

-Так, звісно, сапфіри з діамантами, каблучка дуже красива. Мама також без подарунка не залишилася.

-Чи передають подарунки своїм сестрам старші діти Захура?

-Ні, такого не було.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000