Персонажі

Камалія зізналася, що чоловік-мільярдер подарував їй на День народження

Камалія

Коханий задовольняє усі забаганки співачки

Камалія нещодавно відвідала конкурс краси серед білявок.

-Камаліє, який же конкурс Miss Blonde без вас. Ви, як і більшість конкурсанток тут - не натуральна білявка. В який момент ви вирішили, що такою яскравою блондинкою вам ліпше?

-Це мій натуральний колір волосся, я вже кілька років припинила фарбувати волосся. Можеш подивитися на мої дитячі фото, а народилася я взагалі білявою.

-І все ж таки, трохи...

-Ні, це мій натуральний колір. Серйозно.

-Нехай буде так. Нещодавно у вас був День народження. Як вас вітали друзі, родиіі і доньки. Доньки вперше в житті заспівали. Вони мають слух та голос?

-Так, вони перейняли мій слух та голос. Вони співають, маючть чудове відчуття ритму, вміють танцювати, люблять співати. Дуже творчі дівчата.

-Святкування вашого Дня народження мало відбуватися у Кані, під час кінофестивалю. Але не сталося, все довелося перенести в Київ. Святкували гучно вдома.

-Це був такий експромт. До останнього я думала, що ми будемо у Кані. Але так склалося, що змінилися плани і ми залишилися в Києві і я захотіла зробити все це в тісному колі. І хто мене вітав телефоном, я казала "Приїжджайте!"

-Таке маленьке коло друзів, людей на сто.

-На 150.

-Що подарував чоловік - пакистанський мільярдер?

-Я в нього замовила седло. Я зараз виступаю на чемпіонаті України по виїздці. Виступила на перших етапах, зайняла 4 та 5 місце. Я схотіла сідло.

-Якесь ексклюзивне? З золотом та каміннями?

-Ні, професійне для виїздки. Воно дуже зручне. Їдеш собі та нічого не набиваєш. Сідло шкіряне, ручної роботи, але без усіляких камінців.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000