Персонажі

Камалія про відвідування її чоловіком конкурсів краси: "Я не ревнива, але хату спалю"

Камалія-Мохамад Захур

Співачка не забороняє чоловіку відвідувати конкурси краси, але тільки з нею

Камалія разом з чоловіком Мохаммадом Захуром відвідала конкурс "Міс Україна Всесвіт 2016".

-Камаліє, не так давно ви стали активною учасницею гей-параду у Києві. Не так багато зірок прийшло на гей-парад, але ви прийшли.

-Звісно, я не могла пропустити, прийшла підтримати своїх друзів. Я за рівність, вони такі ж люди, як і ми. Вони вміють кохати, вони чудові люди і я вважаю, що тільки Богу вирішувати, де ми і як ми грішні.

-У вас родина наполовину українська, наполовину пакістанська. Зважаючи на ту країну, де ви народилися, до гей-параду ви маєте ставитися не дуже схвально.

-Я до них ставлюся індиферентно, не помічаю. Бо вони мене не фарбують, мені не шиють, музику не пишуть, не танцюють зі мною. Можливо, в мене немає таких стосунків з ними, щоб я прийшов за них боротися. Вони будуть покарані, за всі гарні та погані вчинки ми всі отримаємо розрахунок. Я тільки за те, що ми не повинні брати закон в свої руки і не займатися самосудом.

-Камалія знову повернулася до занять кінним спортом, бере участь у змаганнях, нещодавно навіть перемогла. Я так розумію, що співи відійдуть на задній план, а на передінй план вийде кінний спорт?

-Ні, ми на людях завжди повинні бути красивими та підтягнутими, стрункими. Я просто замінила нудні заняття у залі кінним спортом. Піді мною кінь у 500 кліограмів, навіщо качатися?

-Ми вас часто зустрічаємо на конкурсах краси, а тут же красиві молоді дівчата, вихід у купальниках. Нормально ви, Камаліє, ставитеся до того, що чоловік дивиться на дівочу красу на конкурсах?

-Насправді я також люблю красивих людей, бо я естет. Якщо людина красива, можу дивитися безкінечно, навіть на жінку.

-А мені не можна.

-Так, хоча я не дуже ревнива. Не ревнива, але хату спалю.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000