Персонажі

Італійський тенор Алессандро Сафіна зізнався, що таки виступав у Криму

Алессандро Сафіна

Співак співчуває ситуації в Україні, проте з задоволенням виступає будь-де

 
-Алессандро, нещодавно ви опинилися в епіцентрі скандалу, оголосивши про гастролі в Криму! Згодом ці концерти на окупованих територіях ви скасували. Зрештою, що змусило вас змінити думку?
 
-Все дуже просто! Коли я підписував контракти на концерти у Севастополі та Сімферополі, ніяких питань не було!
 
-Невже ви підписували контракти ще два роки тому – до того, як Росія анексувала Крим?
 
-Це було рік тому. Та згодом  я побачив, що моя віза була анульована, і звернувся по допомогу до італійського посольства. Я пояснив, що я збираюся до Криму тільки заради концерту. Також я звернувся до промоутера мого концерту у Криму, щоб вона допомогла якось вирішити цю проблему. Але вона відповіла, що це неможливо! З усього цього зробили політичний скандал –  і я просто скасував там свої концерти.
 
-Але претензії до вас українців були в тому, що ви плануєте концерти на окупованих територіях!
 
-У мене було два концерти у Криму взимку, десь три місяці тому. Я ж не політик, а музикант, і виступаю там, куди мене запрошують. У мене були концерти у  Москві, інших містах Росії,  нещодавно ми відіграли шість концертів в Україні. Для мене задоволення виступати і там, і тут. Я італієць, і не люблю говорити про ці політичні історії, які мене не стосуються. Я можу тільки сказати, що мені шкода, що склалася така ситуація. І я дуже сподіваюся, що ви зможете знайти з неї вихід!
 
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000