Персонажі

Ірина Білик прокоментувала участь свого чоловіка у російському "Голосі"

Ірина Білик

Коханий співачки пройшов прослуховування до російського талант-шоу

Ірина Білик завітала на відкриття ресторану PanTelaPase.

-Ірино, ти вдавалася до різних бізнесів у своєму житті. Колись була і дизайнером білизни. А ресторан власний ти ніколи не хотіла?

-Моя мама мріє відкрити ресторан. Але я хочу, щоб вона вже не працювала, а няньчилася з онуком. В принципі, в мене стільки друзів, які мене пригощають, що мені не потрібно мати ресторан.

-Ти зараз - мешканка села. Можна сказати, заміська.

-Це містечко.

-Чи вже маєш свій город?

-Так! Я дуже пишаюся помідорами. Сьогодні особисто цими ось ручками у каблучках пішла та назбирала жовтенькі та червоні помідори, перчик. Просто у бігуді пішла на город.

-Чи молода мама Ірина Білик їздила відпочивати з зовсім маленькою дитиною?

-Нам сказали, що в нас дуже гіперактивна дитина. Коли поруч багато людей, він починає хвилюватися, напевно, поводить себе як зірка вже. Ми вирішили, що цього року залишимося вдома, а в наступному вже будемо гуляти на березі і всі будуть брати у нього автографи.

-Він - син зіркових батьків.

-Так, тато наш вже буде брати участь в російському "Голосі" і ми будемо вболівати за нього, бо він дуже гарно співає.

-Твій чоловік, якого всі більше знають, як стиліста, не думав будувати кар'єру в Україні? Тим паче, що в Україні також є "Голос".

-Його запрошували в український "Голос". Але вийшло, що ближче до дому це буде в Росії.

-Твій син Гліб буде навчатися на факультеті аудіовізуального мистецтва в університеті Шевченка. Я не чула про такий факультет. Це новий?

-Так, цього року відкрили.

-Він хоче бути звукорежисером своєї матусі. Дуже творчий хлопець, завтра перший концерт його гурту. Я йду туди, бо хочу його підтримати. Він завжди відмовлявся від моєї реклами, але ж це мій син! Я хочу, щоб він бачив мене у залі. Коли я була на концерті у Чернівцях багато років тому, він був у залі, йому було 4 рочки, його мама привезла. Я звернулася до глядачів: "У цьому залі мій син!". Він кричить: "Мама!" Я починаю плакати. Ти під час концерту надягаєш на себе образи, а дитина бачить, що ти плачеш, ти страждаєш. Я вирішила, що нехай він росте і не бачить моєї важкої роботи, а тепер я піду подивлюся на його важку працю. Рок-н-ролл живий!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000