Персонажі

Молода матуся Ірина Білик зізналася, що переборола важку хворобу

Ірина Білик

Співачка одужала та дуже схудла

ірина_білик_mpeg4 ірина_білик_mpeg4  


-Ірино, не могла ти відмовити своєму куму Віталію Козловському, коли він попросив тебе заспівати з ним дуетом в його сольному концерті.

-Він заслуговує на повні зали, не тільки в Україні, його золотий час попереду. Він дуже скромний, а в нашому бізнесі потрібно бути трохи нахабним, трохи обдурювати. Я бачила таке в нашій професії.

-На твоєму сольному концерті співала Наталія Могилевська, ви з нею співали дуетом. Наприкніці виступу ви вирішили поцілуватися за приміром Мадонни та Брітні Спірс.

-Ні, це вони за приміром нас цілуються завжди. В Україні артисти так давно роблять. А вони побачили і давай й собі цілуватись.

-Хто був ініціатором цього поцілунку?

-Ми на репетиціях постійно співали, обіймалися, кружилися, і в накінці кожної репетиції ми цілувались жартома. А потім вирішили це залишити. Люди повинні бачити нас справжніми. Вони ж не знають, як ми ставимося одна до одної, думають, що ми з'ясовуємо стосунки. Ні.

-А взагалі у шоу-бізнесі існує дружба?

-Можу сказати, що я ніколи не прийду на концерт та не буду плескати артисту, який мені не подобається як людина. Таких є всього кілька.

-Хто це?

-За великі гроші я можу відповісти на це питання.

-Зазвичай, артисти зустрічають Новий рік на сцені. Ти вже багато років поспіль можеш собі дозволити висупати і не виступати за бажаннчм. Яким буде Новий рік цього разу?

-Коли всіх розкупили за маленькі гроші, залишаються ті корпоративи, які за нормальні гроші. Завжди чекаю 25 грудня. Думаю, що буде три роботи, буде все класно.

-Ти зараз у гарній формі.

-Можу сказати, як є. Багато років в мене була хвороба, яку тепер лікарі знешкодили і тепер вона мені не заважає, і можу далі жити.

-Це може бути серйозне захворювання?

-Так.

-Власне, тепер ти можеш бути в тій вазі, в якій тобі зручно.

-Так, і нічого не робити.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000