Персонажі

Ірена Карпа прокоментувала чутки про роман з російським політтехнологом, який працює на Льовочкіна

Ірена Карпа

За словами письменниці, вони просто друзі

ірена_карпа_mpeg4 ірена_карпа_mpeg4  


-Ірено, раптово для українського соціуму ти з письменниці, вокалістки, скандалістки, зірки Playboy перетворилася на дипломата. Ти, напевно, будеш найекзальтованішим дипломатом в історії всього українського МЗС. Зовсім скоро ти їдеш до Франції, де будеш працювати першим секретарем з питань культури. Яким чином ти стала працівником МЗС? Адже потрібна певна освіта.


-Вимоги, щоб стати дипломатом - це вища освіта і володіння принаймні одною іноземною мовою. Я вільно володію чотирма іноземними мовами, як для початку цього було достаньо. Ще я пройшла стажування в МЗС. Знову ж таки, не йдеться про економіку, я в ній нічого не петраю. Але якщо йдеться про культуру, тут в мене достатньо кваліфікації.

-Тобі запропонували цю роботу, чи ти стукала в закриті двері? Адже ти таки достатньо скандальна співачка й авторка для такої роботи.

-Мені одразу згадуються відверті фотосесії Карли Бруні, яку, тим не менше, не погребував взяти заміж сам президент.

-В тебе великі амбіції.

-В мене все гаразд, більше того, я вже готуюся до цих провокативних питань, особливо з джерел так званої масової інформації, проплаченою нашими дорогими сусідами. Ми не живемо в якихось шаріатських країнах і я не збираюся проповідувати цінності домостроя. Ми інтегруємося в Європу, а не в якусь тьмутаракань. Тому я не бачу нічого в своєму минулому, що мені потрібно приховувати та через що виправдовуватися.

-Рік тому ми з тобою розмовляли про твого чоловіка. Він американець, ви народили двох прекрасних доньок. Ви зараз разом, чи окремо? Чи Майдан вас все ж таки розлучив?

-Нас не Майдан розлучив, ми в нормальних стосунках, ми є не розлучені, і турбуємося разом про дітей. В нас цівілізовані європейсько-американські стосунки, я би так сказала.

-Тобто, ви не розлучені, але вже не пара?

-Ми законні партнери всього того, що стосується дітей.

-Тебе часто бачать разом з політтехноголом Ігорем Шуваловим, він громадянин Росії, радник Льовочкіна. Позаочі кажуть, що ви зустрічаєтесь.

-З Ігорем Шуваловим ми дружимо, товаришуємо стосовно того, що має відношення до роботи. Це мультик про "ватника". Зараз я, напевно, шокую широкий загал, це була взагалі його ідея. Мультик придумав він, запропонував писати сценарій мені, так ми і познайомилися. Ми друзі, а громадянство людини для мене значення не має. В мене безкінечна кількість людей, які мають російський паспорт і проукраїнську позицію.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000