Персонажі

Індія, Тенерифе, Таїланд: Злата Огнєвіч обирає, де проведе новорічні канікули

Злата Огнєвич

Співачка любить пляжний відпочинок

Злата_Огнєвіч_mpeg4 Злата_Огнєвіч_mpeg4  


-Злато, напередодні Нового року артисти безліч разів знімаються в новорічних вогниках, немовірну кількість разів всіх вітають з наступаючими святами, що у самий Новий рік вже його й не хочеться. Які в тебе плани на новорічную ніч?

-Напевно, Новий рік зустрічатиму або на Західній Україні, або в Києві, поки що думаємо, буду працювати зі своєю командою. І одразу після цього поїду до моря, до сонця. Вимкну телефон і буду відпочивати, медитувати, займатися йогою.

-Куди поїдеш?

-Може, це буде Індія, може, Таїланд, а, можливо, Тенеріфе. Я обираю поки що.

-Поїдеш сама чи з коханим?

-Не знаю, якщо він буде мати такую можливість.

-Ти нам розповідала. що зі своїм коханим ти зустрілася в Таїланді, це таке роматичне для вашої пари місце. То вибір буде на користь Таїланду?

-Зручніше їхати туди, там є друзі, є де жити, я знаю кожну вуличку на острові Пхукет, можу сама провести екскурсію, але хочеться чогось нового.

-Нещодавно ти повернулася з Америки, була там вперше. Це була перша твоя американська гастроль. Що тобі сподобалося? Адже ти була у передноворічній Америці.

-Все, що я бачила в різдвяному голлівудському кіно, все це я побачила на вулицях: ці різдвяні ялинки, хмарочоси. Фантастичне гарне Чикаго увечері, коли горять всі вогники. Мене дуже вразив хмарочос. Дуже страшно стоячи відчувати, що ти не стоїш, а навіть летиш на літаку. Я вам зізнаюся, що не хотіла б працювати в офісі там, у хмарочосі.

-На яких екскурсіях була?

-Була на музичних виставах, кайфувала від того, як грають та співають актори! Я як у казці опинилася. Ще була у величезному океанаріумі: йдеш по скляній підлозі, а під тобою скати плавають.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000