Персонажі

Ігор Кондратюк про заборону виїзду за кордон Козловського: "У виконавчої служби інших методів тиску на Козловського немає. Кому потрібні його нирки?"

Ігор Кондратюк

Продюсер прокоментував заборону виїзду за кордон колишньому підопічному

Ігор Кондратюк завітав на презентацію нового кліпу DZIDZIO.

-Ігоре, ви давно у шоу-бізнесі, самі продюсер. Коли Дзідзьо з'явився в українському шоу-бізнесі, всі скептично до цього ставилися. Це такий був незрозумілий персонаж. Яким було перше враження у вас?

-В "Караоке на майдані" заспівали люди: "Ай лав ю, я тебе кохаю, я тебе люблю". Я цієї пісні не знав, питаю у редактора: "Що це за Дзідзьо?" Врешті-решт Дзідьо зараз, на мій погляд, є заміною Сердючки з точки зору української жартівливої поп-музики.

-Довга епоха вокального шоу "Х-фактор" у вашому житті закінчилася. Бракує чогось? Адже ви приходили на один з ефірів нового сезону як запрошена зірка.

-Я їм підняв частку на півтора відсотки по кожній аудиторії.

-Тобто, рейтинг піднімати приходили? Чи була депресія з приводу того, що так багато сезонів ви судили голоси, артистів, початківців, і тут - опинилися за бортом вокального шоу.

-Це просто такий сум за пережитим великим епізодом в житті, тим більше, епізодом, до якого я з самого початку мав безпосереднє відношення. На рівні перших кастингів, коли ми літали по всій країні. Клянуся вам, я зараз не жалкую, в мене немає жалю, що я не сиджу в журі. Мені просто зоологічно цікаво, що у них всередині відбувається.

-Суди з Віталієм Козловським тривають. Зараз остання історія - це заборона йому виїжджати за кордон до кінця його життя.

-Є 4 виграних суди, ці суди винесли рішення на користь правовласника, тобто, мене. Опонент нічого не робив, щоб виконати ці суди. Були банальні речі: потрібно в якомусь загальнонаціональному засобі масової інформації зробити спростування заяви, яку він десь зробив, я не знаю. Але він нічого не робив. Виконавча служба має дуже мало важелів впливу на того, хто програв суди. Вона не може відібрати в нього квартиру, тому що в нього нема, машину, тому що нема. Вона не може забрати у нього кошти, тому що в нього на рахунках нуль. І ця служба сіла на попу і думала, що зробити. І вирішила, що потрібно заборонити виїзд. У цієї служби немає можливості більше нічого робити, ось і вся історія. У нас є можливість подати ще 5 позовів, у нас - у Української музичної видавничої групи, тому що Козловський продовжує співати те, що йому не можна, і що він вже програв. Але що далі? Нирки Козловського комусь потрібні?

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000