Персонажі

Ігор Кондратюк: Козловський- свиня!

Ігор Кондратюк

Продюсер більше не хоче мати нічого спільного з колишнім підопічним

Телеведучий та продюсер завітав у гості до Олександра Пономарьова, на відкриття його нової студії звукозапису.

Ігор Кондратюк Ігор Кондратюк  

 
-Ви хоча і не вокаліст, але Олександр Пономарьов запросив вас як старого друга на вечірку. Дивлячись на усе це, ви не думаєте, чому я не співаю, адже можна було б знижку попросити.

-Ні. Слухаючи таких співаків, як Олександр Пономарьов, я і не співаю, у мене вистачає розуму не бути Поплавським якимсь. Я маю лише одну пісню, вона називається "Яйця", яка нарізана з моїх ляповатих фраз, сказаних у програмі  "Караоке на Майдані", які діджей обробив. Але це не варто того, щоб витрачати кошти. Як можна при живому Пономарьову, дай йому Боже здоров'я і сто років життя, виходити і співати – я не розумію.


-Програмі "Караоке на Майдані" скоро 15 років. Як будете святкувати?


-Он там висить фото, де Саша, відкривши рота, слухає, як співає переможець передачі Олександр Воєвуцький. Користуючись цим фото, я можу просити Сашу надати цю студію для святкування програми.

-Більше року пройшло з моменту вашого творчого розлучення з підопічним Віталієм Козловським…
 
-Сьогодні був черговий суд, мені нецікаво говорити про Козловського, я навіть вже забув,  хто це такий. Ті елементи виховання, які йому не дано від батьків і від мене як продюсера,  ми намагаємось довести у суді. 


-Ви дуже зрідка коментували цю історію, а Віталій Козловський – активно, тому більшість загалу знає його точку зору, що він вирішив піти від злого продюсера, який його закабалив, а тепер Кондратюк відбирає всі його пісні.


-Я бачив одне інтерв'ю, яке він дав вам. Воно було по суті брехливим. Мені жаль свого часу і мені жаль того,  що Віталій Козловський виявився банальною свинею. От і все.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000