Персонажі

Green Grey про дует з Григорієм Лепсом: "Ось такі ми несвідомі!"

Green Grey

Музиканти розповіли, чому вирішили записати дует з російським співаком, який відверто підтримує дії Путіна

 
green_grey_mpeg4 green_grey_mpeg4  

-Не так давно Україну приголомшив ваш дует з Григорієм Лепсом, ви давно з ним знайомі, ви товаришуєте родинами, але чомусь цей дует відбувся після анексії Криму, коли розпочалася війна і коли Григорій почав активно пітримувати дії Путіна. Ви написали пісню цю і виступали на концерті Лепса в Москві.

-Цей проект почався ще під час революції, коли Гриша тут виступав в Україні, і ми домовилися про цей проект. Він має дуже щільний графік, тому ми цей проект робили майже рік. Коли ми приїхали, перше, про що нам повідомили, що Гриша потрапив в чорний список.
 
-Ви думали про те, що вас виокористовують задля нібито єднання українців і росіян показового?
 
-Цей твір інтернаціональний, тому, мені здається, те,  що він вийшов на даний час, при всіх помилках політиків... Я взагалі хочу дати пораду всім артистам: не висловлюйтесь на тему, яка не стосується вашої діяльності.
 
-Григорій висловлювався.
 
-Коли я дізнався, що  Red Hot Chilly Peppers - геї, мене це вразило. Для мене це гірше, ніж я б дізнався про них, що вони консерватори. Пісня і те, про що в ній співається,  набагато важливіша за всі інтриги на кшталт, хто кого використовує. Я взагалі вважаю, що якщо подивитися, про що каже Григорій Лепс в цій роботі і про що говорять канали, "Дождь" та інші, це дуже сміливий крок.
 
-Музика повинна об'єднувати, музиканти знайомі роками, Лепс - друг мого музичного вчителя Сема.
 
-З Лепсом у вас була розмова, хто кого підтримав? Це все ж таки вторгнення Росії, не українці починали і не вони забирали територію у росіян.
 
-Ми, напевно, виявилися несвідомими людьми, ми весь час розмовляємо про історії з життя, про дівчат, фантазуємо про музику. А якщо говорити про свідомість, мені свідомості вистачило ще в роки комсомолу. Тому ми і стали рокерами, мі - несвідомі. Ми - анархісти, нігілісти і пацифісти.
 
-Щось нове сталося у світі, що музиканти перестали бути пацифістами?
 
-Бачиш, судячи з того, що російські мзуиканти підтримуть дії свого президента, то вони перестали бути пацифістами. 
 
-Так, іноді музиканти стають заангажованими, але це не ми.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000