Персонажі

Борис Ложкін відповів Катерині Осадчій про VIP-прийняття на честь своєї книжки: "Ніякої розкішної презентації не було, це просто такий стиль готелю InterContinental"

Борис Ложкін

Борис Ложкін розповів про прийом з нагоди виходу його книжки

Із держслужбовця - в письменники! Голова Адміністрації Президента, мультимільйонер Борис Ложкін у присутності всієї української еліти гучно презентував власну книгу "Четверта республіка".

На презентацію "Світське життя" знімати не пустили, але ми зустрілися з чиновником на виставці, присвяченій півстоліттю легендарного фільму Сергія Параджанова "Тіні забутих предків".

-Борисе, зовсім нещодавно ви презентували власну книжку "Четверта республіка". Все відбувалося у розкішній бальній залі 5-зіркового готелю у Києві: 600 гостей, фуршет, президентська промова. І все це без преси, за зачиненими дверима. До чого така секретність? Що приховували? Чого стидалися, можливо?

-Було дуже багато преси, дуже багато журналістів. Абсолютно.

-Ні, Борисе. Ми це точно знаємо, нам в акредитації було відмовлено.

-Потрібно було мені зателефонувати. Я впевнений, у вас є мій телефон.

-Ви зараз не будете заперечувати, що не було жодної камери. Ні, не було, Борисе.

- Я з'ясую це з моєю pr-службою.

-До чого така розкішна презентація? Все ж таки, стан війни, всі роздратовані відсутністю реформ, підвищенням тарифів. До чого така презентація?

-Ніякої розкішної презентації насправді не було, це просто такий стиль готелю "Інтерконтиненталь", нічого спеціально не робили. Ми планували, чесно кажучи, робити це в "Мистецькому Арсеналі", але він був зайнятий Тижнем моди в цей час. І "Інтерконтиненталь" зараз коштує навіть скромніше, ніж "Мистецький Арсенал".

-Ви на посаді Голови Адміністрації Президента менше двох років, а вже написали книгу. Чи обговорювали це з Президентом? Адже ви перший очільник Адміністрації Президента, який спромігся написати книгу раніше за самого Президента.

-Проговорював. Президент підтримав цю ідею.

-На фуршеті ви зібрали політичних опонентів: Арсенія Яценюка і Володимира Гройсмана, якого пророкують в прем'єри. Як вам це вдалося?

-Там були бізнесмени і діячі культури, і, я думаю, всі найкращі сучасні художники теж там були. Це була така, я б сказав... багато людей з української еліти, не тільки політики. На мій погляд, повинні бути майданчики, де можуть зустрічатися в тому числі і опоненти.

-І це саме на презентації вашої книги...

-Зараз - так.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000