Персонажі

Георгій Делієв про своє ставлення до гей-парадів: "Не треба цього пропагувати"

Георгій Делієв

Актор вважає себе демократичною людиною

георгій_делієв_mpeg4 георгій_делієв_mpeg4  


-Влітку ви висловилися проти проведення в Одесі гей-параду і доволі радикально.

-Ні, я дуже демократичний. Я казав: "Займайтеся чим хочете. Але не потрібно це пропагувати". Є якісь закриті клуби, то займайтеся там, чим хочете. Кому це цікаво, туди прийдуть, але не потрібно це демонструвати. Це не потрібно називати словом "парад".

 

-Ви доволі емоційно висловлювали своє ставлення до всієї гей-спільноти, я так розумію, не тільки української, і вас назвали нетолерантним. Чи не отримували ви відгуки?

-Мені неважливо, що про мене думають інші, важливо, що я сам себе вважаю дуже толерантним. А їх вважаю нетолерантними.

-Серед артистів є чимало представників секс-меншин.

-Я маю багато знайомих і друзі в мене такі були. Нормально я з ним спілкуюся, не маю дискусій щодо творчості, наприклад. А якщо в якомусь інтимному ставленні, звісно, я не погоджуюсь.

-Після Помаранчевої революції одне з видань назвало вас одним з головних українофобів, тому що ви записали ролик, в якому висловлювалися не дуже приємно про українську мову. Це ставлення до мови змінилося за ці 10 років?

-Ставлення до мови не змніилося. Я прекрасно ставлюся до мови та України, тоді також цей ролик був снятий в 2006 році про ту ситуацію. Там немає хороших та поганих героїв, вони всі дурні. В цьому принцип клоунади. Навіть "Маски на виборах" у 2006 я знімав, всі кандидати - дурні, всі виборці, всі міністри - дурні. Це жанр такий, він передбачає таке висміювання.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000