Персонажі

Гайтана уперше розповіла про розрив з чоловіком і продюсером: "Ми вже давно повернули кудись не туди"

Гайтана_5

Співачка відверто розповіла про зміни в її житті

-Привіт, Гайтано! Довгі роки ми не розмовляли, але тепер тобі є, що показати, про що заспівати. І сьогодні прем'єра пісні у "Світському житті".

-Дякую за запрошення! З задоволенням презентую пісню у вашій програмі.

-Браво, бачиш, навіть інструмент відповідний знайшовся у студії!

-Все, пішли на сцену!

-Бенд готовий!

-Тобі дуже личить ця штука!

-Почула я, що пісня - автобіографічна, є про що поговорити, поїхали прогуляємось!

-Поїхали!

-Від студійної роботи гарно відпочити на березі Дніпра.

-Тут дуже круто.

-З моменту твоєї участі у "Євробаченні", а це було 4 роки тому, ти не промовила жодного слова. Через невдачу на конкурсі, через 15 місце, через те, що твої колеги не дуже гарно говорили про твій виступ, приміром, Ані Лорак казала, що не вистачило шоу, що насправді виступ був невдалий. Що насправді трапилося? Чому 4 роки ти мовчала?

-Мені не звикати, що є різні думки щодо твоїх пісень, тому це було не дивно. Насправді я до цього вже за кілька років розуміла, що хочу взяти паузу. Паузу від зобов'язань йти по цій накатаній шоу-бізнесовій дорозі. Я багато років працювала без пауз, і протягом 10 років був такий нон-стоп. Це не можна пояснити. Напевно, мені потрібно було піти від зобов'язань, де ти просто зобов'язана, тому що ти співачка, бути на тому шоу, давати інтерв'ю. Повинна йти на якісь зйомки, коли набридло вже це все. Ці маски-шоу набридли. Просто хочу одягти нормальну сукню, піти поїсти морозива, коли я хочу, навіть якщо в мене потім буде горло боліти. Я хочу полежати нормально похворіти, подивитсь якісь там мультики. І щоб ніхто не казав, що ти повинна йти зараз і працювати. Не знімати ці кліпи. Потовстіти трохи, просто пожити.

-Але ти не розтовстіла за цей час. Та артисти залежні, вони навіть у декретну віпустку бояться піти, щоб їх не забули за кілька місяців.

-Так. Я зрозміла, що все йде якось не так, потрібно взяти паузу, бо почну кидатися на людей. Мені просто потрібно піти, видохнути і почати працювати, не нервуючись та не напружуючись. Бо з'явився якийсь невроз.

-Але ось ця поразка на "Євробаченні" також далася взнаки.

-Ніколи цього не казала, але в нас почалося як "Лебідь, рак та щука" в команді. Хтось хоче одне, хтось - інше. Шоу - не шоу, бек-вокал - не бек вокал. Я вже думала, та що ж це таке? Чому не можна просто вийти та заспівати?

-Той виступ, який ми бачили - це, насправді, не те, чого хотіла ти?

-15 місце - не 15 місце. Для мене це було 150 місце всередині. Тому що я сама почувалася некомфортно, чесно кажучи. Дуже некомфортно. Але це життя. Засмучує не 15 місце, а коли ти сам розумієш, що потрібно взяти паузу, а ти все ніяк не можеш. А коли я змогла, то з'явилося багацько сил, в душі розквітають сади.

-В якийсь момент, а це було близько року тому, ти з'явилася на публіці після 3 років затишшя голомозою. Перше, що твоїм фанатам спало на думку, що це хвороба. Зі здоров'ям все було гаразд?

-Зі здоров'ям, слава Богу, все добре. Окрім того, що в мене проблема ще до "Євробачення" була зі зв'язками, я вважаю, що все це психосоматика. Тому що, коли ти маєш таку недосказаність - який голос може бути? Я давно мріяла поголитися наголо. І коли я подорожувала, ніхто мене не впізнавав і мені ця легкість дуже сподобалася. Я ходжу по вулицях, мені кажуть перехожі: "Мені подобається твій стиль!" Мені дуже подобалася ця свобода. Дуже легко бути собою, змінюватися і почуватися вільною.

-За цей час ти також встигла розійтися зі своїм продюсером та екс-нареченим Едуардом Клімом. Що трапилося?

-Чесно кажучи, я не знаю, як про це ще говорити, я навіть для себе не можу вирішити, як це повинно звучати. Це життя.

-Як давно це сталося?

-Здається, що нещодавно, але мені здається, що вже давно ми повернули кудись не туди. Знову ж таки, на автопілоті летіли в нікуди. Потрібна була сміливість, щоб сказати "стоп". А потім ти собі кажеш, що все, більше не можна витрачати ані мій, ані його час.

-Коли закохані просто розходяться - це одне. Але коли є спільний бізнес - це твої пісні, і твоя творчіть та імя, є що ділити. Як ви розійшлися з продюсером та твоїм нареченим? Чи можеш ти зараз співати свої пісні та використовувати ім'я Гайтана?

-Я б ніколи не була у стосунках з людиною, яка б виявилася недостойним чоловіком, тому він поводить себе достойно. Не маю сумнівів, що так буде й надалі.

-Напередодні твоєї тривалої мовчанки ми багато говорили про твоє майбутнє весілля: яким воно буде. Чи встиг він зробити пропозицію?

-Для мене важливим виявився момент, щоб я отримала благословення від свого тата, і щоб він знав мого майбутнього чоловка. Я завжди казала, що мій чоловік повинен любити дві мої країни найбільше у світі: це Україна та Конго. Для мене завжди було великим незадоволенням, що досі, стільки років разом і мій тато досі не знає мого чоловіка.

-За весь цей час Едуард жодного разу не схотів полетіти познайомитись з твоїм татом?

-Не те, що не схотів. Я не з тих жінок, які тиснуть. я не люблю тиснути. Все повинно бути легко. Люди просто разом йдуть в один бік. Не потрібно когось розвертати. Ми просто обговорювали, що колись це станеться. Але через те, що я ніколи не змушувала, вважала, що це бажання повинно виникнути в мого чоловіка...

-В твоїй пісні, яку ми сьогодні слухали, є слова "Мое серце все равно с тобой". Тобто, повністю з твого серця твій колишній громадянський чоловік не вийшов?

-Коли ми кохаємо, як ми можемо взяти та відрізати? Це ж не лист паперу, який можна розділити на дві половинки. Є емоції, почуття. Стільки пісень я цому присвятила в своєму житті, скільки присвячую і скільки ще буду. Все одно кохання якщо було - воно існує.

-А ви спілкуєтеся?

-Дуже мало спілкування зараз, бо це все ще досить чутливо.

-Коли чоловік довго не одружується на жінці, коли жінка чекає пропозиції, рано чи пізно все завершуються. Ти цю причину також не відкидаєш?

-Справа в тому, що я ніколи не вважала, що весілля та розпис впливає на почуття. І часто через ці папери люди ще більше отримуть негатив. Все було легко, ані документів, нічого. Тому ми зберегли обличчя без цих серіальних моментів.

-За цей час багато чого відбулося й в житті країни. Востаннє ми спікувалися, коли Украъна була територіально іншою, на жаль. Тоді ти була частою гостею у Донецьку і співала навіть гімн "Шахтаря". Знімалася у кліпах разом з гравцями ще на "Донбас-арені".

-Донецьк - це фантастичне місто, яке стільки подарувало нам радості та тепла, талановитих людей. Це страшна подія. Я, як жінка, взагалі таких подій боюся. Я не знала, куди подітися в собі ж, як з такою ситуацією жити та що робити.

-А як батько поставився до цього? Адже батько у Конго бачить по телевзіору, коли його донька там.

-Дружина батька чудова жінка, яку я дуже поважаю. Вона сказала: "Бери маму, бабусю, усіх своїх та приїжджайте в Конго. Будете жити в нас на другому поверсі". Я питаю: "Не буде ревнувати до мами?" Колись була революція в Конго і я пам'ятаю, що й моя мама казала: "Нехай тато бере свою дружину та приїжджає в Україну". На щастя, він вижив під час революції, його майже вбили, він дивом вижив. Молимося за те, щоб в нашій країні такого більше не повторилося. Щоб милосердя з наших сердець ніколи не зникало.

-Нехай знайдеться достойний твого серця. Творчих успіхів і ашлагових концертів!

-Дякую!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000