Персонажі

Ганна Седокова повернулася до колишнього

Ганна Седокова

Співачка дала другий шанс стосункам з хореографом Сергієм Гуманом

music_box_mpeg4 music_box_mpeg4  


-Ми з тобою не бачилися з тих пір, як почали говорити, що ти розійшлася зі своїм бойфрендом - танцівником Сергієм Гуманом. Ти ще влітку присвятила пісню цьому розриву.

-Це дурний збіг обставин, уявляю, як йому було складно, коли до нього всі підходили та питали: "Що ти накоїв, що тобі присвятили таку пісню?"

-Тобто, ти хочеш сказати, що розриву влітку не було?

-Не хочу взагалі говорити про своє особисте життя, тому що воно змінюється весь час. Мені здається, я повинна сама спочатку в ньому розібратися, а потім вже з тобою про це говорити. Але можу точно сказати, що ця пісня не про нього. Я в житті зробила достатньо помилок, можливо, але все можна спробувати виправити, якщо є шанс, якщо ти кохаєш та якщо для тебе це важливо.

-Ви обидва намагаєтесь все владнати?

-Така ситуація робить людину сильніше, є два боки монети. Я пішла за певних обставин, можливо, хтось комусь чогось не додав, можливо, уваги, можливо, любові. Можливо, люди розлучається, щоб стати мудріше, багатше.

-З моменту появи цієї пісні, це було влітку, до сьогоднішнього дня, тобі приписували багато чого. Ти натякала на свою вагітність, потім тобі приписували роман з Рожденом Анусі. За весь цей час ти нічого не коментувала. Ти вагітна?

-Ні!

-Роман з Рожденом Анусі був?

-Ні!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000