Персонажі

Ганна Гопко на роботу у Верховній Раді бере з собою маленьку доньку

Ганна Гопко

Народна депутатка мріє про дитячий садочок на роботі

 
ганна_гопко_mpeg4 ганна_гопко_mpeg4  
-Наприкінці літа доречно спитати, чи вдалося вдіпочити з дитиною? У вас донька зовсім маленька, їй 4 з половиною рочки. Чи дали в "Самопомочі" маленьку відпустку?
 
-Донька була в Києві, два тижні ми були разом, вона ходила зі мною в комітет, навіть під час обговорення всередині комітету про санкції, які знімаються з Ірану Софія уважно слухала. Вона каже: "Мамо, так що? Путіна скоро не стане і ти будеш вдома?"
 
-Тобто, Софія у 4 роки розуміє зв'язок між падінням цін на нафту та часом правління Володимира Путіна. 
 
-Вона все це зрозуміла. Забагато в дітей всього, але зараз такі часи в державі, і діти ростуть з тими реаліями, які є. Ми не будемо нічого приховувати.
 
-Ви поламали цю історію щодо заборони перебування дітей у стінах Верховної Ради. Тепер вже кілька кроків до дитячого садочку у Верховній Раді, адже там є все: столова, перукарня, медпункт. Все, окрім дитячого садочка.
 
-Катю, це правда. Тому мені дуже важливо,  щоб батьки-депутати також мали можливість побути з дітьми, чи коли немає няні, чи коли потрібно раніше забрати.  Всі ці заборони брати дітей з собою, не кажу під купол, але, принаймні, в комітетські будівлі, де твій робочий кабінет, це нонсенс.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000