Персонажі

"Султан Сулейман" Галіт Ерґенч повертається до співочої кар'єри

Галіт Ергенч

Актор готується вразити прихильників співами

 

галіт_ерґенч_mpeg4 галіт_ерґенч_mpeg4  

-Вітаю вас у Канні! Усі актори мріють побувати тут із власною прем'єрою на кінофестивалі. А сьогодні ви представляєте тут свою славетну телероль Султана Сулеймана з серіалу Величне століття. То може після всесвітнього успіху телесеріалу буде і повнометражне кіно про Султана Пишного?

-Ваша правда, кожен актор мріє про участь у каннському кінофестивалі! Але те, що зараз на такій глобальній події як всесвітній телеринок головує Туреччина - надзвичайно важливо! І я щасливий примножувати славу турецьких серіалів! Думаю, я на своєму місці! Що буде далі - подивимось!-Після знімання у Величному столітті ви брали паузу, аби побути більше з родиною. А також займалися бізнесом. У що інвестуєте?

-Так, звісно, крім кіна я маю багато інших справ. Але перерва добігла кінця! На разі я вже знову активно знімаюся, читаю сценарії на наступний телевізійний сезон... Повірте, я багато працюю. Це просто затишшя перед хвищею!

-Далеко не всі знають, що насправді за фахом ви музикант: співали і танцювали в мюзиклах, перш ніж потрапили на телеекран. Ви й досі час від часу виступаєте з концертами на сцені. Можливо, плануєте створити власне шоу та їздити по світу з гастролями?

-Саме зараз я готую музичну програму, співи на сцені. -Мюзикл?

-Ні, це буде таке собі сценічне шоу на межі різних видів мистецтв! Не можу наразі робити точні прогнози, але ми плануємо розпочати гастролі з Південної Америки!

-І не забудьте про Україну - зберете стадіони!

-Гадаєте? Добре, давайте дочекаємось і побачимо!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000