Персонажі

Футбольний скандал: жінка Степаненка прокоментувала його стосунки з Ярмоленком після бійки на матчі "Динамо-Шахтар"

Маргарита Степаненко

Маргарита Степаненко каже, що футболісти мали особисту зустріч після бійки-Нещодавно ваш чоловік Тарас Степаненко опинився в епіцентрі бійки просто на футбольному полі. Яким було ваше перше враження, коли по телевзіору ви побачили, як Андрій Ярмоленко б'є вашого чоловіка просто по ногах?

-Я була шокована такою поведінкою. І було незрозуміло, чому мій чоловік отримав по ногах і чому від Ярмоленка, адже гещодавно була історія з футболкою, знову ж таки, від Ярмоленка.

-Коли Андрій Ярмоленко викинув на полі футболку вашого чоловка, після того, як вони обмінялися після матчу.

-Так, коли він викинув футболку.

-Андрій Ярмоленко в свій захист сказав про те, що ваш чоловік спровокував цю бійку, коли поцілував емблему на футболці перед сектором ультрас "Динамо". Ви були перед екраном телевізора в цей момент?

-Я не зрозуміла, за що, подумала, що почалася якась потасовка, без якої жоден матч "Шахтар- Динамо" не обходиться. Вже потім, коли Тарас мені зателефонував після гри, сказав, що отримав після того, як поцілував емблему. Я про таке навіть подумати не могла. Бо це ж нормально, в Європі всі цілують. "Динамо" до наших вболівальників також виявляв велику неповагу. Той же Гармащ, який показував непристойні жести.

-Вони нещодавно намагалися помиритися, але одразу після матчу ваш чоловік сказав, що більше про дружбу з Андрієм Ярмоленком не може бути й мови.

-Вони мали приватну зустріч, на якій потисли один одному руки, все обговорили. І сподіваюся, що цей конфлікт позаду. У всіх були емоції того дня. Навіть через край.

-Чи спілкувалися ви з дружиною Андрія Ярмоленка?

-Через день так сталося, що ми були запрошені на День народження спільного друга. Ми сиділи за одним столом, чоловіка мого не було, але ми сиділи за одним столом з Андрієм Ярмоленком та його дружиною. Ми нічого не обговорювали. Я посто знаю від її знайомих, що вона також хвилюється через ту ситуацію. Але ми привіталися, як цивілізовані люди. не було якихось розбірок. Нормально провели вечір.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000