Персонажі

Футболіст Євген Левченко в Амстердамі готується до появи первістка: "Буду допомагати коханій при пологах"

y_7

Колишній гравець Збірної України та його подруга - українська модель, планують виховувати дитину, як космополіта

-Євгене, вітаю тебе з приїздом в Україну! Не дивно тебе зустріти в Києві, тому що зовсім скоро починаються ігри національної збірної, під час "Євро 2016" ти коментуєш матчі, сидячи в студії. Хоча, можливо, хотілося сидіти на стадіоні, випити пива й покричати.

-Пива я зовсім не вживаю, але, звісно, хотілося б побувати у Франції, підтримати хлопців, покричати з трибуни. Але наша студія знаходиться тут, у Києві, тому будемо коментувати, сваритися та обговорювати тут.

-Тебе можна привітати, адже зовсім скоро в тебе народиться дитина. В тебе тривалий час не було пасії, і ось - одразу дівчина, вона вагітна, українка, що переїхала до Голандії 12 років тому. Ти приховував її від загалу?

-Ні, історія взагалі дуже довга. З Вікторією ми зустрічалися більше ніж 12 років. Сходилися та розлучалися. Були періоди, коли ми не бачилися зовсім, але найсильніші почуття я відчував до неї. Тому десь з рік тому ми знову зійшлися і вирішили, що будемо заводити дитину.

-Ви живете разом?

-Так, разом в Амстердамі.

-Але ви не побралися? У вас не зареєстрований шлюб. Чому?

-Якщо буде потрібно - ми одружимося, але на даний момент ми обоє вирішили не одружуватися. Тому що нас пов'язують кохання та міціні стосунки, тому я вважаю, що на даний момент цього не потрібно.

-Ми зустрічалися рік тому. За цей час ти встиг з затятого холостяка перетворитися на сім'янина, який чекає на поповнення в родині. Дитина народиться вже повноцінним членом Євросоюзу, голандцем.

-Так, про це ми вже говорили. Хочемо, щоб наша дитина розмовляла кількома мовами: англійською, голандською, українською та російською.

-А кого чекаєте - сина чи доньку?

-Коли народиться дитина, я тобі першій розповім.

-Коли очікуєте появу малюка?

-Наприкінці серпня. Вікторія вже з таким животиком ходить, а я іноді поштовхи відчуваю.

-Ти хочеш бути присутнім на пологах?

-Звісно, ми вже про це домовилися. Я буду стояти поруч і буду підтримувати. Я вже білше 5 книжок про це прочитав. Такий в мене період, період читання та підготовки. я навіть піду на курси батьків. Тому що це для мене дуже важливо.

-Що ти виніс з книжок?

-Де встати, що робити, як допомагати дихати, правильна техніка. А ще як облаштувати помешкання, дитячу кімнату. Але без паніки, ми збираємося одразу продовжувати подорожувати, якнайшвидше виховувати в дитині світові стандарти.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000