Персонажі

Французький письменник Фредерік Беґбеде в захваті від України: "Львів - місто для таких старих збоченців, як я!"

Фредерік Бегбдер

Епатажний письменник розважився у місті Лева

Фредерік Беґбеде завітав у Львов на Форум видавців, щоб презентувати свої книжки, перекладені на українську мову. А увечері заграв в нічному клубі діджей-сет. 

-Ласкаво просимо до Львова! Тут ми з вами бачимося вперше!

-Так, я тут вперше. Це дуже близько до Європи. Я радий бути у місті, у якому Леопольд фон Захер-Мазох написав свою новелу "Венера у хутрі". Це дуже важлива, дуже сексуальна книга. Львів – це місто саме для таких старих збоченців як я!

-Кажуть, Україна славиться в Європі красою жінок. Ви не так давно одружилися, як відреагувала ваша дружина, коли ви сказали їй про цей візит?

-Вона сказала: "Не їдь! Ти – покидьок. Будь-ласка, залишся, козел!" Але я пояснив їй, що для мене важливо зустрітися зі своїми читачами, поговорити про літературу, мистецтво, про європейську мрію.

-Гарне виправдання – бути письменником!

-Саме так!

-Ви часто виступали зі своїми діджей-сетамив Україні, в Росії на приватних вечірках. Чи стало у вас зараз менше замовлень через кризу?

-Та ні! Коли тобі сумно, коли немає надії, єдиний вихід – напитися й веселитися. Найкращі місця для розваг – ті, де є криза. Бо коли люди щасливі – вони сидять по домівках. Мушу зізнатися: я ніякий не діджей! Я просто люблю розважатися та ділитися музикою, яку люблю, з п'яними людьми.

-І напиватися разом з ними!

-Коли я вперше грав у Києві, я випадково пролив горілку на свій пульт, і він перестав працювати. Не було ні музики, ні світла, але це була найкраща вечірка у світі. Усі кричали: "Фредерік, пішов ти, ти дурний, ти найгірший у світі діджей". І я кричав: "Тааак!" Було дуже весело. Тож, іноді найкраща вечірка – без музики.

-А у себе в Парижі ви стежите за тим, що відбувається між Україною та Росією?

-Я б хотів, щоб Україна була частиною Європи. Тоді б я, приїжджаючи до Києва або Львова, витрачав тут свої євро. У вас дуже європейська душа. Зараз у Росії все інакше через їхню владу. Тому що Путін – інший. Але він не буде президентом вічно! Одного дня і Росія схаменеться, і знову стане Європою. Всі любитимуть одне одного і займатимуться сексом разом.

-Дякую за інтерв'ю, гарної вам вечірки!

-Не цілуйте, краще відшмагайте мене.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000