Персонажі

Фіналістка "Голосу" Тетяна Решетняк розповіла, за скільки відкупилася від свого колишнього продюсера Дмитра Клімашенка

Тетяна Решетняк

Співачка каже, що за ті гроші можна купити квартиру

Тетяна Решетняк виступила на концерті пам'яті Миколи Мозгового.

тетяна_решетняк_mpeg4 тетяна_решетняк_mpeg4  


-Тетяно, до вашої сольної кар'єри, до участі в проекті "Голосі країни" ви були учасницею гурту "Горячий шоколад". Після того, як ви пішли з гурту, за жорстким контрактом вам потрібно було виплатити велику суму грошей продюсеру гурту Дмитру Клімашенко. Що це за сума грошей? Чи скінчилася ця продюсерська кабала вже?

-Сума була немаленька. Це на сьогодні одно-, а може й двохкімнатна квартира.

-Можу припустити, що це десь 50 тисяч доларів.

-Так! Насправді, можна було все вирішити інакше. Бо я написала багато пісень і текстів для гурту і передавала права. Але вони не схотіли і пішли на принцип, і довелося таким чином відкупитися від контракту.

-Позаочі казали, що насправді ви були коханням Дмитра Клімашенка, тому він вас так важко відпускав, не тільки з гурту, а й зі свого серця.

-Я була його музою, якщо можна так сказати. Не буду відкривати повністю всіх секретів, тому що не від мене нехай воно звучить. Можливо, і це стало причиною.

-Після того, як ви стали срібною призеркою "Голосу країни", про вас дізналася вся Україна. Ви були в команді Потапа. Але він не запропонував вам контракт і не є вашим повноцінним продюсером.

-Я мала вже гіркий досвід щодо контрактів, тому я зараз і боюсь. Коли мені кажуть: "Таня, давай будемо працювати з контрактом". Я коли це чую, так починаю боятися, що ладна не співати, але не потрібно ніяких контрактів.

-Ви сама виховуєте сина. Хто тато?

-Тато в сина є, ми разом прожили три роки, тато спілкується з сином. Ми розійшлися, він набагато молоший від мене.

-Ви молода, тому важко уявити, скільки років чоловіку.

-Я просто виглядаю молодо!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000