Персонажі

Естонська реформаторка Яніка Мерило розповіла, що проводить з чоловіком лише 3 дні на тиждень

Яніка Мерило

Звабливий консультант ділить свій час між Естонією та Україною


яніка_мерило_mpeg4 яніка_мерило_mpeg4  

-Яніко, ви "з корабля на бал": зі Львова до Національної опери. Поки ми з вами не бачилися, ви змінили посаду радника міністра економіки на посаду радника і помічника мера Львова. Це ніби такий невеликий дауншифтінг.

-Я вважаю, навпаки. Бо мені важливо показувати результати. Якщо на одній посаді неможливо показати результати і можна на іншій посаді це зробити... Важливо відчувати, що щось, що я супроводжую - робиться, що є реформи. Бо погано, якщо посада обмежує тебе, а не створює можливості. Я не міркувала про посаду, кажу чесно.

-Ви, як жінка, яка покинула чоловіка та сина в Таллінні і приїхала працювати до іншої країни, я переконана, що про кар'єру ви все ж таки думаєте. Ви замислюєтеся про кар'єру в Україні?

-Я не думаю, що покинула родину, 3-4 дні на тиждень я все ж таки з ними. Я маю обмеження як громадянка Естоніх, якщо міркувати про кар'єру. Я не можу стати членом парламенту раніше, ніж за 5 років. Може, колись стану мером якогось міста. Точно не Львова, бо у Львові чудовий мер. Можу стати після того, як стану громадянкою України. Тому сказати, що сьогодні я запланувала велику кар'єру в політичному просторі, сказати не можна.

-Спочатку ви переїхали жити до Києва, тепер до львова. Як облаштувалися?

-Тепер ще складніше, бо зараз я живу між Львовом, Таллінном, Києвом та Харковом, але Інтернет в нас працює, можу спілкуватися зі всіма через скайп.

-Чи маєте час погуляти по Львову?

-Випити каву час є, якщо поєднувати це з зустріччю, але просто погуляти давно не маю часу, і не тільки у Львові.

-Сьогодні ви прийшли у вбранні з національними мотивами.

-Це вбрання від Оксани Савицької, ми спеціально це створили. Я сказала, що хотіла б вбрання під мотиви Львова та Харкова, це два для мене рідних міста.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000