Персонажі

Естонська реформаторка Яніка Мерило на ділові зустрічі у Львові бере маленького сина

Яніка Мірило

Яніка сподівається, що в майбутньому син зацікавиться комп'ютерними технологіями

-Яніко, вперше ми з вами зустрічаємоя у Львові, хоча ви доволі давно тут працюєте. Я так розумію, сьогодні у вас світський дебют у Львові. Які враження від львівського товариства?

-Взагалі не очікувала, що тут є такий світ. Я звикла, що все так дуже неофіційно, у джинсах. Такого рівня ще не бачила.

-Зараз ви живете між Таліном, Львовом, Києвом і Дніпром. Вашому сину всього 4 роки і він вже подорожує з вами. Ви працюєте, а він вас чекає вдома з вашою помічницею. Тобто, ви дитину повністю долучаєте до вашого ритму життя.

-Мені здається, це добре. Він звикне до подорожей, що є праця, літаки, зустрічі. Він ходить зі мною в ратушу на деякі зустрічі і це не питання. Зрозуміло, в мене є дитина, крута дитина. Йому подобається, він вільно спілкується, якщо цікаві люди навколо мене. Чому я не можу брати дитину? Думаю, він буде айтішнік.

-Судячи по світлинам у соцмережах, у вас чоловік з міцним характером. Як він ставиться до вашого стилю життя, вашої роботи?

-Він знає, що в мене також міцний характер. Він також має свої хобі, мандрує. Здається, важливо знаходити порозуміння.

-Чоловік у Львів до вас приїздить?

-Так, йому подобається Львів як раз. Є вираз: "Я так кохаю тебе, коли ти далеко". Він думає, що розлука деколи - то погано. Але я бачу його на вихідних. На вихідних я справжня мама, більше ніж дехто.

-За той час, поки ви працюєте в Україні, ви ще не мали жодної відпустки. Що каже чоловік? Йому також хочеться відпочити з родиною?

-Ми одного разу спробували на два дні поїхати кататися на лижах. Вийшло, що жінка вранці пропікетувавала Верховну Раду, виїхала на лижі, і день провела на засіданні, де приймалися закони. Так ми провели відпочинок на 2 дня. На жаль, це все, що ми зараз маємо.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000