Персонажі

Еріка Герцег з "ВІА Гри" розмовляє угорською зі своєю родиною в селі

Еріка Герцег

Співачка розповіла про стосунки з односельцями

Еріка завітала на прем'єру спектаклю Надії Мейхер.

-Еріко, для всіх дівчат, що приходять у "ВІА Гру" Надія Мейхер - це приклад. Продюсери говорили про те, що вона - квінтесенція дівчини, яка має бути у гурті.

-Надія Мейхер для нас - це справжня "ВІА Гра". Такбуло,є та буде.

-Як збиралася сьогодні на концерт? Поспішала?

-Ти диви, як тут спекотно. Дуже багато роботи зараз, літо ж. Я дуже рада, що сьогодні я вільна, в Києві, вдома. Дуже мріяла потрапити на концерт Наді, бо для мене вона богиня. Сьогодні я бігла весь день, тому що прилетіла, потрібно було встигнути, і затори на вулицях.

-Ти з маленького селища на кордоні з Угорщиною, більшість твоїх односельців розмовляють саме угорською і більшість навіть не дивиться українське телебачення. Ти у своє село повертаєшся зіркою?

-В перший рік це була дуже велика новина, у нас про це всі тільки й говорили. Бо з тих країв тільки я та Йолка. Вона з Ужогорода, а я з маленького села. Там це сенсація, що хтось звідти працює в шоу-бізнесі на такому рівні, як ми. Прошйло три роки і всі заспокоїлися. Кажуть: "Це нормально, так, у нас є зірка, Еріка, вона дуже красива, гарнішає з кожним роком".

-Як часто ти буваєш у рідному селі?

-Раз на півроку. Це велике свято, більше, ніж Новий рік та Різдво. Родичі приїжджають, привозять подарунки. Я також з подарунками. Щодня телефоную тату, бо вони дуже хвилюються. Одразу як прилечу, або телефоную, або пишу: "Тату, я прилетіла, все добре".

-Якою мовою спілкуєшся з батьками?

-Тільки угорськорю. Тато розмовляє російською, але не так добре, як я, а брат та мама взагалі не знають.

-Можеш зараз передати своїм батькам і друзім привіт угорською? І переклади.

-Тату, мамо, братик, дуже сильно вас люблю, великий привіт всім і Ужгороду. Я скоро буду і сподіваюся на зустріч.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000