Персонажі

Елегантний президент Болгарії Росен Плевнєлієв розповів, чому не виходить в світ з дружиною

Росен Плевнелієв

Очільник країни каже, що намагається тримати родину у стороні, щоб всього себе присвячувати роботі

Президент Болгарії відвідав церемонію "Людина року".

-Вітаємо, пане президенте! У вас сьогодні був насичений день – зранку зустріч з Петром Порошенком, ввечері – нагородження спеціальною відзнакою на цій церемонії. Наскільки важливий для вас цей візит в Україну?

-Надзвичайно важливий! Як президент Болгарії можу вас запевнити, що мільйони болгар люблять Україну. Ми підтримуємо Україну, допомагаємо, бо у нас з вами один шлях – демократичний європейський розвиток. Як президент, я надзвичайно вдячний за це запрошення та почесну нагороду. Я завжди висловлюю свою чітку позицію на найвищих рівнях – ми солідарні з Україною і хочемо бачити її успішною та незалежною!

-Наскільки складно підтримувати Україну та санкції проти Російської Федерації за умов, коли в Болгарії дуже багато російського бізнесу, у багатьох росіян нерухомість на вашому узбережжі?

-Санкції болючі, це правда. І Росія також завдає шкоди Болгарії – ми втрачаємо багато грошей. Але коли йдеться про мир – гроші не важливі, мільярди - не головне. Це те, про що я говорю, куди б у світі не приїхав – відкиньте гроші, зробіть головною зовнішню політику, яка буде заснована на розумінні, що мир може бути тільки тоді, коли ми будемо дотримуватися правил. Наймогутніші, найслабші, найбагатші й найбідніші мають бути об'єднані вірою у верховенство закону. А якщо хтось порушує закон, ми маємо стати цьому на заваді!

-Ви чудово виглядаєте у костюмі – ніби справжній завсідник червоних доріжок чи голлівудська зірка! Хотілося б побачити і вашу дружину поруч з вами. Чи вона не часто супроводжує вас у закордонних поїздках?

-З першого дня своєї роботи на посаді президента я пообіцяв болгарському народу – тримати родину у стороні і двадцять чотири години на добу присвячувати себе роботі. Я працюю вдень і вночі – для Болгарії, для України, для Європи, для демократії.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000