Персонажі

Джамалу просять посприяти проведенню "Євробачення" в Одесі

Джамала

Співачку переслідують прихильники з прагматичною метою

Джамала завітала на вечірку Jetsetter Ice Party.

-Тебе до Одеси привело кілька приводів - і Одеський кінофестиваль, і сольний концерт в Одеській опері. Ти виблискувала на червоній доріжці Одеського кінофестивалю, в тебе було розкішне вбрання. Цю сукню ти возила на "Єврбачення", та не одягла її.

-Ми перевірили усі сукні. Але побачили на сцені, що ця шовкова сукня дуже легка. Тільки трохи на неї подув вітер, вона розліталася, була занадто сексі і до цієї пісні не підходила. Тому обрали синю сукню, тому що вона не виглядала так відверто.

-Твоє життя докорінно змінилося за останні два місяці. Ти зустрічаєшся з президентами, мерами. Тобі вручили відзнаку почесного громадянина Києва.

-Президенти, мери - це дуже відповідально. Був такий невеличкий казус, коли я приїхала у Вільнюс, в мене зустріч з президентом, а я чомусь не взяла ніякого взуття з закритими пальцями. Були тільки босоніжки.

-А це не за дрес-кодом та не за протоколом.

-Так. Уяви, я приходжу до президента у босоніжках. Мені було дуже незручно, але так сталося, що мала обирати: або кросівки, або босоніжки. Але Даля дуже крута. Вона така демократична. Вона показала мені весь палац, показала сад, розповіла, що тут росте липа та яблука, подарувала мені шоколад. Тому я забула про свої босоніжки і насолоджувалася спілкуванням.

-Чи ти вболіваєш за якесь місто, бо скоро має Україна визначитися, де саме буде "Євробачення".

-Я тільки прибігла після свого концерту, був повний аншлаг. І все питають, чи можу я замовити слівце, щоб в Одесі було "Євробачення". Але я не можу взагалі на це впливати. Тут дійсно круті люди, кухня, атмосфера, але "Євробачення" - це не про кухню і атмосферу.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000