Персонажі

Джамала: "За лаштунками Сергій Лазарєв побажав мені успіху"

Джамала

Співачка розповіла про тиск за лаштунками конкурсу


-Джамало, я тебе вітаю з перемогою! Завжди всі кажуть, що за лаштунками існує ще й психологічний тиск. В твоєму випадку тиск був чи не найбільший.

-Букмекери весь час казали, що Росія на першому місці, на мене тиснула країна: "Не підведи", "не нижче Росії". Дійсно, це уже заважало. Дуже важливий момент: всі учасники робили пісні під цей конкурс: так, тут буде кульмінація, а тут щось трапиться. І дійсно - у Сергія був дуже сильний номер, він був продуманий до деталей: тут він стрибає, тут співає, тут рухається. Дуже багато в нього було всього. Коли ми стояли поруч за кулісами, він підійшов сам, сказав: "Я тобі бажаю успіху". Я йому відповіла: "Сергію, я тобі також бажаю успіху". Я просто уявила, як на нього вже почали тиснути. І вже було складно їм навіть вітатися. Коли вони проходили повз мене, я завжди казала голосно і з посмішкою: "Вітаю!"

-Як зараз ти почуваєшся, зважаючи на те, що хіба що куклу вуду на тебе не робили. Адже в російській пресі намагаються найти хоч щось, щоб спростувати твою перемогу. Це і журі, яке ніби помилилося в одній з країн, це і глядачі, які ліпше проголосували за Росію Як ти до цього ставишся?

-Мені це дуже неприємно, тому що всі виконавці після перемоги мене привітали: Амір з Франції, іспанець, співачка з Австралії, з якою в нас була найсильніша боротьба. Вона мене привітала, це було дуже щиро. Мені телефонували з Америки такі музиканти, про яких я до цього навіть не мріяла.

-Хто?

-Мене привітав Джастін Тімберлейк, Лорін.

-Президент України, президент Туреччини. Мустафа Джамілєв тебе підтримував просто у глядацькій залі. Чиє привітання для тебе було найдивовижнішим?

-Коли мені зателефонував президент Туреччини, я просто була дуже здивована. Але він дякував, що в перший раз прозвучала на сцені конкурсу тюркська мова і вона перемогла.

-Поїздка на "Євробачення" коштує немало, вже озвучена цифра. Твоя команда витратила 3 мільйони гривень. По-різному потім відпрацьовували учасники "Євробачення": корпоративами, квартири закладали, машини продавали. Ти повернулася з успіхом, тепер концерти будуть продаватися. Але, зрештою, гроші потрібно якось повертати.

-Я насправді вважаю, що моя цифра - це скільки доларів? Десь 100 тисяч доларів. Мені здається, що це просто смішно для цього масштабу, для цієї перемоги. 100 тисяч доларів. Це було зробено не грошами.

-Я можу уявити, як вболівали кримські татари. Тебе вони зустрічали в аеропорті. Як вони тебе дивилися? Онлайн?

-Вони дуже щиро вболівали. Я знаю, що зараз мама з батьком отримують дуже багато квітів, до них ціле паломництво. Приходять люди похилого віку, приносять пироги, квіти. Казали, що коли я співала, вони просто стояли на колінах і молилися. Навіть ті люди, які не поділяли мою позицію, не підтримували Україну, вони зараз змінилися. Мені здається, що, можливо, це ненадовго, але це якось об'єднало Крим.

-На ранок після перемоги ти прокинулася іншою співачкою. Тебе зустрічали в аеропорті.

-Мене виносили, діти плакали, дарували квіти. Руку майже не відірвали. Це було як остання сцена з фільму "Парфумер".

-Тепер ти Народна артистка України, з чим тебе вітаю. Тепер гонорари, мабуть, зростуть вдвічі-утричі?

-Трішки можна й підняти, але я не відчуваю себе народною, міжнародною. Я просто співачка, яку ви знаєте, яку ви вже багато років бачили на своїх екранах. Я така ж сама, знайте про це.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000