Персонажі

Джамала вперше розповіла про свого бойфренда: "Це завдяки йому я поїхала на Євробачення"

Джамала

Співачка відкрито виходить у світ з новим коханим

-Ти не так давно змінила зачіску, і дуже багато говорять, що відтепер ти схожа на співачку Лорін, переможницю "Євробачення". Як тобі таке порівняння?

-Чудове порівняння. Вона дуже крута. Я довго з однією зачіскою ніколи не ходила. Якщо подивитися всі мої фотографії, то величезна кількість зачісок і експериментів там видно. Я прокинулась вранці і навіть ні з ким не радилася, і сказала: хочу чубчик.

-Коли дівчата щось в своїй зовнішності змінюють, це завжди якісь зміни. Не так давно в одному з кінотеатрів ти була помічена з хлопцем, якого одразу записали у твої бойфренди. Він також кримський татарин. Чи правда у вас є стосунки?

-Так, це правда.

-Де ви познайомилися?

-Ми знайомі дуже давно, зустрілися на кримськотатарській вечірці, там була якась движуха. Ми просто танцювали, їли плов. Він мені одразу сподобався.

-А чим він займається?

-Він економіст та математик, любить свою роботу. Хоча спочатку я хвилювалася, що як це - музиканти з математикою якось вони не дуже можуть знайти щось спільне. Але він зараз дуже допомагає мені саме своїм математичним складом розуму зрозуміти багато, що коїться в музиці. Я тобі більше скажу: саме він посприяв тому, щоб я взяла участь у "Євробаченні". Я сказала: "Ні, ніколи". А він мені видав графік, де показав плюси, мінуси і все мені розклав. І я погодилася.

-Я можу припустити, що цим стосункам вже більше року.

-Так.

-Ви разом живете? Чи будете жити у твоїй новій квартирі? Разом будете робити ремонт?

-Я не знаю, Катю, ти таке питаєш… Ми зустрічаємось, і в нас дуже дружні стосунки з батьками.

-Ти знайома з його батьками, а він - з твоїми?

-Так. Я не хочу зараз робити якихось там заяв, але я думаю, що для мене ці стосунки дуже серйозні. Сподіваюся, для нього так само.

-Чи, можливо, ти отримала натяк, чи вже пропозицію руки та серця?

-Пропозиції ще не отримувала, але такі серйозні розмови в нас трапляються.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000