Персонажі

Джамала мріє облаштувати в новій київській квартирі дитячу кімнату

Джамала

Співачка обживає свою першу власну київську квартиру

-Щоразу, як ми зустрічаємося, є привід тебе з чимось привітати. То ти стаєш Народною артистко, потім почесною громадянкою Києва. А нещодавно ти стала мешканкою Києва вже з київської пропискою: мер Києва Віталій Кличко урочисто вручив тобі ключі і ордер від квартири. Ти тепер можеш не винаймати житло, а маєш свої власні квадратні метри у столиці.

-Так, я про це давно вже мріяла. І коли я знімала цю квартиру, в якій зараз живу, це було 7 років тому, я сказала власниці квартири, що звідси я поїду тільки в своє житло. Вже можна було, напевно, змінити квартиру, бо вона так протікає, немає бойлера і я страждаю без гарячої води, іноді немає світла. Але я собі поставила мету: я з цієї квартири поїду тільки у свою.

-Ти вже була в новій квартирі? Вона вже побудована?

-Я вже була всередині. Вона має білі стіни, іноді рівні, але така світла добра квартира.

-Ти вже порахувала, скільки буде потрібно на ремонт? Чи є вже така сума грошей?

-Я люблю мінімалізм: сірі стіни, якийсь простір, який я собі визволю від тих хазяйських диванів, які не могла викинути. Якихось штор, які я не люблю. Я люблю, щоб було просто і комфортно писати музику. Зроблю, можливо, собі якусь кімнату-студію. Можливо, вона потім перебудується в дитячу. Але таку кімнату хочеться.

-Віталій Кличко, коли вручав ключ від трикімнатної квартири, сказав про те, що це з розрахунку на батьків і дідуся. Тобто, з розрахунку на те, що ти зможеш перевезти своїх родичів з Криму до Києва. Чи є це в планах?

-У дідуся зараз дуже важкий стан, не знаю, як це зробити. Але я б хотіла дуже, щоб з часом вони переїхали до Києва. Я не можу поїхати провідати дідуся, який зараз дуже хворіє, це важко.

-Чи впізнають тебе за кордоном? Чи не дають проходу так само, як сьогодні у Дніпрі?

-Я надягаю капелюх, або окуляри. Але було дуже приємно, коли у торговому центрі у Барселоні грала "1944". Я зайшла просто купити там йогурт і почула пісню, і це було дуже приємно.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000