Персонажі

Джамала про те, як відреагували в Криму на її пісню для "Євробачення"

Джамала

Співачка каже, що сусіди її батьків нарікають на конкурсну композицію

Після успіху на відборі "Євробачення", Джамала стала тріумфатором церемонії Yuna.
-Вітаю тебе з перемогою у національному відборі "Євробачення"! Саме ти представлятимеш Україну на "Євробаченні" у Швеції. До перемоги ти йшла упевнено. Ти була переконана, що саме ти переможеш?

-Звісно, не була впевнена. Коли я зрозуміла, що по балам від журі перемагає The Hardkiss, я просто стояла і казала собі: "Ну, добре, значить, це вже знак, що мені на відбори не потрібно ходити". Була перерва у 5 років, коли я брала участь з піснею Smile. Я розчарувалася у відборах та у справедливості загалом. Цього року я пішла, щоб заспівати, це була для мене афера. За тиждень доробила пісню та прийшла співати.

-Після твоєї перемоги в Росії почалися нервування з приводу твоєї пісні. Держдума відправила петицію до офісу "Євробачення", що твоя пісня має політичне підґрунтя і що з нею ти не маєш права їхати на конкурс.

-Ми знаємо всі правила, вони вже мають мої матеріали. Це така крута команда, що я здивувалася. Я ще не зрозуміла, що представляю країну, а вони вже все подивилися. Тому заспокойтеся, нічого вони не знайдуть і знайти не могли.

-Своєю піснею ти привернула увагу до проблеми кримських татар, до проблеми анексії Криму в цілому і саме це не сподобалося в Росії. Яка реакція була у Криму?

-Це все на рівні базарних розмов: "Що ж твоя донька таку пісню вирішила заспівати?" Нарікання, шпильки на адресу батьків. Але я весь час говорю, щоб вони не зважали. Дуже важливо зараз не допомагати цим людям роздмухати історію, яку вони собі придумали. "На ворі шапка горить" - це як раз той випадок.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000