Персонажі

Дружина Сергія Тігіпка згадала, як її не пустили на червоний хідник Каннського кінофестивалю через взуття

Вікторія Тігіпко

Вікторія Тігіпко постраждала через зміни у правилах дрес-коду


Президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко завітала на Каннську вечірку Jetsetter.ua.

-Вікторіє, багато років поспіль ви їздите на Каннський кінофестиваль і з самого початку травня розпочинаєте підготовку. Скільки валіз з сбоою традиційно везете на кінофестиваль?

-Життя спростилося з 2012 року, коли ми подружилися з українськими дизайнерами, і активно їх підтримуємо. В цьому році ми співпрацюємо з Оленою Буреніною. Це складна робота. Я це зрозуміла, коли почала думати, як готовитися. Це постійна мігрень. і ці мігрені вирішують професіонали. В інших напрямках також потрібно працювати з професіоналами.

-Якою буде ваша сукня на червоний хідник Каннського кінофестивалю?

-Є п'ять варіантів, ще будемо обирати. Я буду на відкритті цього року, зазвичай, я приїжджаю на закриття. Оберу по настрою, думаю, що не помилюся.

-Всі ці довгі сукні у дрес-коді червого хідника?

-Так. До речі, про дрес код. Він мене хвилює. Минулого роrу мене не пустили на вечірній показ. На два дні прийняли постанову - можна тільки на підборах. В мене дуже зручне взуття, вечірнє, але не на підборах. І мені було так образливо, коли мене - у довгій сукні, але у взутті на низькому ходу розвернули. І зателефонувати немає кому, фільм вже розпочинається. Але цей протокол відмінили через день, бо усі дуже обурились. Франція - куди ж ти подінешся? Потрібно ходити у Канні на піборах. А це не стометрівку пробігти від готелю до готелю, важко.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000