Персонажі

Дружина Турчинова хоче взяти участь у шоу танців на льоду

Ганна Турчинова

При впливовому чоловіку жінка не збирається бути домогосподаркою

-Ваш чоловік Олександр Турчинов вже пробував себе у кіновиробицтві, він продюсував кіно колись. Чи радилися ви з ним перед тим, як зайнятися продюсуванням кіна, чи взагалі це варто починати?

-Звісно, радилася, тому що справа ця поки що в країні неприбуткова. Але хочу сказати, що я не є продюсером, я допомагаю настільки, наскільки це можливо. Продюсер - це дуже гучно сказано.

-Ви будете шукати гроші для дитячого кіно? Ви, як дружина одного з найвпливовіших українців, можете прийти до будь-кого, серед ваших подруг - Юлія Володимирівна Тимошенко. До речі, ви навіть вбрана сьогодні в її стилі. Можу зазначити, що це саме той дизайн Айни Гасе.

-Я була першою клієнткою Айни, а вже потім з нею познайомила Юлію Володимирівну. Тому це мій стиль. Особисті знайомства - це одне. А коли треба вкладати гроші, дуже великі кошти, щоб інвестувати в кіно, то тут вже на перший план виходить комерційна складова.

-Ви ніколи не були домогосподаркою. Чи зараз ви продовжуєте викладати?

-Звичайно, я ніколи не сиділа вдома і ніколи цього не бажала. Звісно, викладаю.

-Ніколи у вас не було думки зробити щось своє, окреме? Навчальний заклад?

-Таких амбіцій в мене не було. Я маю іншу амбіцію: хочу, щоб в нашій країні було шоу "Льодовиковий період", як в інших країнах. Хочу там взяти участь.

-Тобто, ви хочете телешоу на льоду, де б ви брали участь?

-Так, я вже 8 рік катаюсь кожного дня.

-Це парне катання, чи сольне?

-Я вважаю, що мені просто бог послав партнера і він же мій тренер. Зараз я катаю 9 обов'язкових танків, навіть стрибаю. Нічого страшного там немає.

-І підтримки робите?

-Ні, підтримки не робимо. Вреті-решт, я прийшла не на партнері їздити, а кататися власними ногами.

-Чи чоловік не ревнує до партнера? Адже різне буває у партнерських танцях на льоду.

-Ні, чоловік не ревнує. Він знає, що я його люблю. Усі мої начальники в університеті – чоловіки, то що ж йому - до кожного ревнувати? Можна з глузду з'їхати, до кожного ревнувати.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000