Персонажі

Дружина динамівця Артема Кравця розповіла, які знаки він їй подає з поля

Ганна Кравець

Ганна Кравець розповіла, як підтримує чоловіка в період відповідальних матчів

ганна_кравець_mpeg4 ганна_кравець_mpeg4  

-Ганно, не дивно вас зустріти на цьому концерті, адже саме Тамерлан та Олена Омаргалієва стали авторами пісні, яку ви наприкінці минулого сезону записали у подарунок своїм чоловікам-футболістам. Ви своїм вокалом и тим, як виглядали в кліпі, залишилися задоволені?


-На "четвірку". Я не професійна співачка, не вмію так співати гарно, як, наприклад, Маргарита Рибалка, або як сама Олена.Але непогано вийшло, я задоволена.


-Поки ваш чоловік здобуває путівку для нашої збірної на "Євро-2016", ви з подругами тут, в клубі. Чи не ображається чоловік, що ви не на стадіоні, тому що дехто з дружин спеціально летить на стадіон вболівати.


-Я завжди присутня на всіх домашніх матчах на НСК "Олімпійський". Коли Артем забиває гол, завжди показує якісь знаки. Він мене бачить на стадіоні. Він не ображається, бо знає, що я завжди його підтримую, вболіваю та хвилююсь. Після кожного матчу він мені телефонує, питає про враження.


-Що будете казати сьогодні чоловіку? Адже ви тут чекаєте концерт, а не перед екраном телевізора. 


-Мій чоловік вийшлов на заміну на 83 хвилині і не було в нього досить часу, щоб щось створити.


-Скоро п'ять років, як ви одружилися. Як будете святкувати? Адже це - маленький ювілей.


-Я ще не вигадала подарунок, думаю,чоловік також. Адже зараз важливі матчі Ліги Чемпіонів Дуже багато уваги сконцентровано саме на цьому, як в нього, так і в мене.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000