Персонажі

Марія Єфросиніна прокоментувала, як декларувала свої коштовності

Марія Єфросиніна

Телеведуча розповіла, як вперше в житті заповнювала декларацію

-Машо, нещодавні е-декларації, які заповнювали чиновники, зачепили і тебе. Твій чоловік Тимур Хромаєв мав подати не тільки свої, але й твої статки. Всі дізналися, що ти гривневий і майже доларовий мільйонер, порахували всі твої статки на всіх рахунках, всі прикраси. Як ти до цього поставилася?

-Справа не в тому, хто який мільйонер, а в тому, що все це потрібно показати. Взяти і показати. Жили-наживали, а тепер покажіть. При цьому що мій чоловік на державній посаді усього лише 2 рік , і ми маємо пояснення, звідки у нас гроші. Ми все життя займалися бізнесом. Я – шоу-бізнесом, він - інвестиційним. Тому до нас ніяких питань, звідки все це. Ми працювали і будемо працювати далі.

-Тобі потрібно було зрозуміти, як правильно заповнювати цю декларацію, які саме речі включати?

-Звісно. У нас юристи, консультанти, нам все розповіли. Я, напевно, заповнювала кілька днів. Бо не розуміла, як це - все показати. Ходила - все описувала. З іншого боку, я перший та єдиний представник шоу-бізнеса у країні, який показав свої статки. Закликаю усіх це зробити.

-В законі про заповнення е-декларації щось для тебе було дивним?

-Усі ці сумки та речі. Але потім, коли я побачила своє прізвище та Тимура у "жовтих" заголовках, кажу: "Тимуре, почалося". А він каже: "Почекай, ми з тобою голі, порівняно з тими, які мають скульптури, маєтки і таке інше". Я заспокоїлася, тому що це потрібно пережити. Сумок "Біркін" не маю, сумок, дорожче 100 тисяч, також не маю. Я віддаю перевагу більш демократичним маркам.

-Ти готова морально до того, що щороку тобі це доведеться робити?

-Мені немає чого стидатися та виправдовуйся ні в чому, ми все заробили чесно. Мені, як жінці, це здається дивним, що я повинна відчитуватись за кожну сумку. Але виключно як жінці.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000