Персонажі

Дружина боксера Олександра Усика Катерина розповіла, як їй живеться в Криму

Катерина Усик

Дружина чемпіона каже, що прикордонники швидко пропускають їх з поваги до родини боксера


Катерина_Усик_mpeg4 Катерина_Усик_mpeg4  

-Дуже приємно нарешті познайомитися з дружиною славнозвісного боксера! Ви подолали нелегкий шлях, щоб приїхати на цей бій, тому що живете досі в Симферополі. Як добиралися?

-На авто, швидко пройшли всі три кордони. Нас завжди швидко пропускають, бо знають і люблять.

-Не секрет, що українсько-налаштованим людям жити в Криму нелегко, особливо вам - дружині українського боксера, який виборює одну перемогу за іншою з оселедцем на голові, з татуюванням тризуба.

-Якщо чесно - нормально живемо. Ми там народилися, ніхто нас там не притискає. Люди, які поруч з нами - всі адекватні, що там, що тут. Звісно, ми плануємо в майбутньому сюди переїхати, бо тут його робота. Щоб діти були поруч.

-Не так часто ви буваєте на боях свого чоловіка. Як легше дивитися - перед телевізором, чи в глядацькій залі?

-В глядацькій залі. Так не дуже страшно, бо по телевізору, може, така зйомка, чи ще щось - страшно. Але в реальності набагато легше дивитися.

-Бокс - чоловіча справа. Ви привели на бій доньку. Їй не зарано дивитися бій наживо?

-Вона вже вдруге приїжджає. Ми не очікували, але їй сподобалося. Вона до тата бігла-бігла, але її охоронеь один не пустив. І вона дуже засмутилася. Якщо вдома дивиться по телевізору, то біжить в кімнату і плаче, хвилюється за татка. А тут приїхала і їй все подобається.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000