Персонажі

Дочка Сумської знімює громадянство на російське

Ольга Сумська

Акторка вирішує проблему працевлаштвання доньки в Росії

Ольга Сумська днями завітала на прем'єру стрічки "Тарас Шевченко. Ідентифікація".

Ольга Сумська Ольга Сумська  


-Олю, ваша донька Тоня вчиться у Москві і зараз, коли відносини Україні і Росії погіршилися, Тоні важче буде інтегруватися у російський кінематограф?


-Слава Богу, що Антоніну хоча б не називають бандерівкою в Щукинському училищі. Важко всім нам зараз. Сьогодні навіть йдеться про те, що Антоніна буде змінювати громадянство. Вона зараз цим займається і в нею, я маю надію, буде паспорт громадянки Росії.


-Ви – Народна артистка Росії згодні на те, аби ваша донька відмовилася від українського громадянства?


-Це її позиція.


-Ви зі своєю завзятою позицією не думали переконати Тоню повернутися до Києва і вірити, що тут щось буде розвиватися?


-Ми вже переживаємо другу революцію. Десять років тому я одна з перших стояла на Майдані. Через це я була звільнена з театру Лесі Українки, і ніхто з тієї влади не захистив.


-З помаранчевої.


-Так, ніхто. Просто отак витерли ноги. Донька будує своє життя, це її шлях. Вона отримала тут вищу освіту, не знайшла тут роботи і поїхала шукати своє місце під сонцем у Росії. Хай їй там пощастить.

 

-Поки йде російська експансія у Криму, ваша донька отримує російський паспорт.


-Зрозумій мене і не роби з цього одразу галасу. Про російське громадянство йшлося ще в минулому році, адже отримати роботу з українським паспортом навчаючись у Москві нереально. Якщо ти хочеш працювати в російському театрі, а Тоня закінчує Щукінське училище і мріє про сцену у театрі Вахтангова, туди потрапити з українським паспортом нереально. Всі так робили. І Сергій Маковецький, який працював в театрі Лесі Українки, колишній громадянин України, він сьогодні громадянин Росії. Але при цьому великий патріот. Це не змінює наших уподобань, патріотизму і любові до батьківщини. Це тільки робочий паспорт, не більше того.


-Не так давно ви записали звернення до своїх російських колег, аби вони змінили думку щодо подій у Криму. Через свою громадянську позицію тут, в Україні, ви втратите роботу в Росії?


-Я не маю роботи з початку листопада. Грудень, січень, я поки що безробітна. Я не отримую зарплату на Першому національному, в мене немає зараз проектів. Тобто, все зупинилось. Роботи немає ніякої зараз.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000