Персонажі

Дмитро Шуров став на захист своєї подруги Земфіри: "Це тупо - обурюватись її вчинком"

Дмитро Шуров

Музикант закликав відчепитися від співачки

Дмитро Шуров взяв участь у концерті My ABBA Tribute show.

-Я так розумію, що на відміну від дівчат, ти вирішив не вбиратися у стилі гурту ABBA.

-Ні, хіба я схожий на блондинку? До речі, вона була моєю улюбленицею у гурті.

-Ти міг би бути схожим на хлопців з гурту.

-А я маю такий ремінь, 70-ті всередині мого ременя.

-В тебе підростає син, який грає чи не на всіх інструментах, які є вдома.

-Більш за все він грає на гітарах різних, зараз проходить етап The Beatles. Вже пройшов "Нірвану", "Металіку", хіп-хоп, і його мета - розібрати всі пісні The Beatles, які є у каталозі. Тому постійно слухаємо.

-Не так давно розгорівся скандал навколо співачки Земфіри, вона на концерті у Прибалтиці попросила прибрати український прапор з залу, доволі жорстко. Ти тривалий час з нею працював. Чи спілкувалися ви після цього? Знаєш її точку зору?

-Ні. Ми жодного разу не спілкувалиcя з цього приводу і я вважаю, що українцям варто просто відчепитися від неї з цього приводу. І для себе сягнути, що існують люди, які живуть, підтримуючи Україну весь час. І не можна по одній ситуації так себе поводити. Мене дуже обурює, коли люди в Україні чекають від інших людей за кордоном, від співаків, чи митців, щоб вони їх любили просто так. Мені хотілося б, щоб українці себе полюбили, в першу чергу, зробили так, щоб нам, в першу чергу, було цікаво тут самим жити. І шоб не дивилися на інших.

-Півроку тому Земфіра виносила український прапор на сцену у Грузії, і всі це бачили. Можливо, це тому так українців обурило, що так мало часу пройшло.

-Це дуже тупо обурюватись з цього приводу, це дуже погано показує українців, бо вони дуже радіють і кричать "ура", коли Джаред Лето підіймає прапор у Києві, а наступного дня він піднімає у Москві російський прапор і наші кричать: "Козел!" Мене це дуже обурює, це зверхнє ставлення до цього. Я б хотів, щоб українці більш загально сприймали всю картину. І до людей, які до нас лояльні багато років, ставилися інакше.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000