Персонажі

Дмитро Монатік уперше зізнався, що є батьком, і пояснив, чому приховував цей факт

Монатік

Артист каже, що його надихає родина, яка збільшується

Дмитро Монатік заспівав на конкурсі "Міс Україна 2016".

-Дмитре, відтепер ти ще й тренер дитячого проекту "Голос. Діти". Ти сам двічі брав участь у великих талант-шоу. Як воно - сидіти в червоному кріслі? Як воно - казати "так", або "ні" дітям?

-Я себе ловив на думці: "Невже я став тією людиною, яка каже "так", або "ні"? В перший день дуже хвилювався перед зйомками, як перед державним іспитом. І це відчуття не зникає. Ти і білети вивчив, і все знаєш, але все одно тривога не полишає. А поруч зі мною, можна сказати, "кити" шоу-бінесу, це Потап, королева - Тіна Кароль. І тут прийшов Монатік - "музичний братик", як я намагаюся сказати дітям. Але діти йшли і це мене дуже надихає.

-Настав час розставити крапки над "і". У кріслах сидять батьки. Тіна Кароль має сина, Потап має сина. І в тебе є син насправді. Але ти це приховуєш. Чому?

-Я маю родину, вона щороку збільшується.

-Вже не один син?

-Облишимо це. Просто родина зростає і мене, як чоловіка, це дуже надихає. Я з кожним днем все більше ціную те, що маю. Щороку я все глибше пірнаю у шоу-бізнес, мені хотілося б, щоб родина залишилася родиною, а не частиною шоу-бізнесу.

-Зважаючи на те, що ти батько, тобі легче судити та розмовляти з дітьми.

-Мені не складно знайти спільну мову з дітьми. Я сам пересуваюся містом на електросамокаті, я дивлюся мультики, читаю всі комікси. Тому ми завжди маємо, про що поговорити.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000